Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikolett9, Módosítva: 2021. április 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

100%-ban természetes aloe verával az akár 48 órán át hidratált bőrért. Az aloe vera gyógyító ereje már az ókor óta ismert, és a szépségiparban elsősorban bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatása miatt lett elterjedt. Az aloe vera kivonat gondoskodik a bőr intenzív hidratálásáról. Mindamellett, hogy 98%-ban természetes összetevőkből áll, csomagolásának fejlesztése során ügyeltünk a műanyaghasználat csökkentésére is, 50%-kal kevesebb műanyagot tartalmaz. Feltekerhető flakonban. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt termék

Nikolett9

2021. március 30.

Mintát kaptam belőle, amit az egyik karomon teszteltem, így 4 alkalomra volt elég reggeli és esti használattal. Pozitívum, hogy könnyű krém, hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Azonban emiatt nem is hidratál túlzottan. Az illata jó, de nekem kicsit erős, valamint számomra nagyon kiérződik a termékben található alkohol, de nem szárította a bőrömet, nem tapasztaltam különbséget a két karom között. Nyáron jó lehet, mivel könnyű állagú, és az aloe vera a leégésre is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice