Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. december 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tusfürdő, vadrózsa víz illattal, amely ápolja, hidratálja a száraz, érzékeny bőrt. A flakon 97%-ban újrahasznosított műanyagból készült. 98%-ban természetes eredetű összetevőkkel.

SLES szulfátmentes, mikroműanyag-mentes

Nem tartalmaz illatallergéneket

viragmezo

2021. február 24.

Nem tervezem újravenni, sajnos nekem nem igazán vált be... Elsősorban azért repültem rá amikor megláttam akciósan, mert olajos textúrájú és zömmel natúr összetevőket tartalmaz, ami egyébként fantasztikus, nagyon jó érzés és tényleg hidratál, nemhogy nem szárít. Nálam tusfürdőknél nagyon fontos, hogy hosszantartó, erős és finom illata legyen, ennél a terméknél viszont ez két csillag veszteséget okoz, mert ugyan nagyon kellemes illatot érezni amikor a tubusban szagolgatja az ember, viszont már akkor nem érzek semmit, amikor még nagyban kenegetem magamra zuhanyzás közben. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Cintia04

2021. február 20.

A Dove mellet a Nivea termékeit kedvelem nagyon! Száraz, atópiára hajlamos bőröm nagyon szereti ezt a terméket! Végre ő is szulfát mentes aminek azért is örülök mert nagyon tudja bántani a bőröm! Nem szárít, sőt azt vettem észre, hogy táplál is és nem kell minden fürdés után krémeznem mert puha, finom tapintású a bőröm tőle! Az illata mesés, imádom ezt a finom, virágos illatot amit hagy maga után! Nagyon szuper kis termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

mihrek

2021. január 25.

Nagyon finom, igazi tavaszi, üde, virágbaboruló természet illata van 😍 A viszonylag természetes és kímélő összetevők miatt esett rá a választásom. Még a pamutvirágosat is szeretném kipróbálni. Kellemes érzés, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol