Nivea

Ár:   790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SziAgi, Módosítva: 2015. november 14.

Kategória:   Samponok

• Ápol és kondícionál.
  • Segít erősíteni a hajat a jobb ellenálló képességért.
  • Segít megvédeni a hajat a könnyű fésülhetőség által.

6vilag

2019. augusztus 3.

Nem vagyok egy nagy Nivea rajongó, de ebből egyből kettőt vettem. Samponnak szerintem jó. Illatát szeretem és puha lesz a hajam tőle.
Mi kell még?
Mondjuk jó gyorsan zsírosodik mellette, a 3.napon már hajat kell mosni.
Az ápolást nem nagyon tudom értelmezni mellette, mert balzsam nélkül lehetetlen lenne kibontani hajam. Nem egy nagy szám,de a négyet simán megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Mi kell még?
Mondjuk jó gyorsan zsírosodik mellette, a 3.napon már hajat kell mosni.

Jelizz

2018. augusztus 1.

Olcso volt es kelket egy "express,, ha sietnem kell de azert mossak is hajat. Tisztasag illata van, suru fenyes allag. Puha lesz a hajam es friss de csak 2 napig. ez melle kell egy allando jo sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

schalby25

2017. január 3.

Zsíros a hajam de mégis ha ezzel mosom meg bírja 3napig, tetszik az illata és kevés is jól habzik. Jobban bejött ez a sampon mint a kifejezetten zsíros hajra reklámozott új termékcsalád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

ssteff15

2016. április 27.

Azt nem állítanám eddigi használata alapján, hogy csodaszer, viszont szeretem, hogy könnyen kezelhető a hajam,miután megmostam, úgy, hogy nem használok rá balzsamot. Nálam ez nagy szó...mindig is használtam balzsamot, ám ennél elhagyható. Barátnőmtől kaptam, mert az ő haját nagyon szárította. Az enyém sajnos hamar és könnyen zsírosodik, és ezzel a samponnal is két naponta kell mosnom. A könnyen kezelhetőség, az illata és amiatt kap 4 csillagot, hogy elég belőle kevesebb is, ugyanis jól felhabzik és nem kell félmaréknyit nyomni minden átmosásnál, tovább is tart, a maradék egyet,lehet hogy update-el megkapja ha már mondjuk egy egész hónapja használom vagy másfél, de egyelőre nem tartom 2-3hétután csodaszernek, bár meg kell jegyezni elég erős a hajam alapból, ez a sampon picit még rásegített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.