Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás izzadás szabályozás a gyönyörűen selymes hónaljakért.

Színezőanyag-mentes

Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

lenochka

2020. július 4.

Kellemes, tartós illat, nagyon hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Kellemes, tartós illat, nagyon hatásos.

Glowbaby

2020. május 25.

Évek óta ezt használom! Számomra tökéletes az illata és a tartóssága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Évek óta ezt használom! Számomra tökéletes az illata és a tartóssága is.

Fiszuli

2020. május 14.

Csupán pár fajta spray-t használok felváltva, mikor éppen melyikhez van kedvem. Ez az egyik. Szeretem az illatát, kellemes, igazi Nivea. Nem bántja a bőrömet, nem csíp, nem irritál és nem hagy foltot a ruhán. Az összes spray-m közül talán ez fogy a legjobban, és alapból ennek van a legkisebb kiszerelése is, szóval csak és kizárólag akkor veszem, ha akciós és akkor is ráhúzatom még a kupon kártyámat. Az illatát sokáig érzem magamon, könnyebb napokon még kora este is sikerül felfedeznem. Izzadásgátlása közepes, de hozzá kell tenni, hogy nekem eddig egyetlen egy izzadásgátló, deo, se fújós, se kenős, se semmi nem tüntette el maradéktalanul az izzadtságot. Összességében nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Anitacska01

2020. május 9.

Màsodik niveàs deom, épp nemrég fogyott el. Jó úgy ahogy van, illatra nem észveszejtő, de messze jobb mint a piaci ellenfelei. Jó sokàig kitart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

maniakusminkes

2020. április 30.

Regebben nagykedvencem volt , sokszor vettem ujra , aztan evekig nem.Mostanaban probalkoztam vele megint de mintha nem lenne a regi?!😅Ez lehet?A regi valtozatra 5* a most kaphatora taln 3?!😌😌

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

szanii

2020. április 14.

Már máshogy néz ki, mint a képen. Jó illata van, én egy héten 1-2x használok izzadásgátló ecsetelőt (naturland antisudorica), így nem tudom, mennyire gátolja alapesetben az izzadást. Jobban bejött, mint a dove dezodorok. Akciósan pedig az ára is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Fannitazia

2020. január 20.

Nagyon finom az illata és ebben ki is merül számomra a tudása, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Nagyon finom az illata és ebben ki is merül számomra a tudása, nem veszem újra.

Dorotii66

2019. december 1.

Szeretem, mert nagyon kellemes illatú, de nekem nem túl tartós sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Szeretem, mert nagyon kellemes illatú, de nekem nem túl tartós sajnos.

Noncsi0126

2019. november 12.

A kedvencem ! Ez A spray.
Illatát is nagyon szeretem és a legmelegebb időben is szuperül funkcionál , az illata egész nap érezhető! Nem okoz irritáció a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

A kedvencem ! Ez A spray.

candy28

2019. október 1.

Szeretem ezt a dezodort. Sokszor visszatérek rá nosztalgiázás végett. Finom, púderes illata van. Pár termékkel ellentétben ez nem csípi a hónaljamat. Nekem nem hagy púderes nyomot és a felsőimet sem fogta be. A nap végén is tartós, ha felemelem a karom érzem az illatát. Igaz most már a flakonján nem 24 órás, hanem 48 órás hatást írnak. Lehet változtattak picit a formulán. Szerencsére az illat maradt. A csomagolása gagyibb lett. Jobban tetszett a régi gyöngyházas flakon, de ezért nem vonok pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag