Nivea

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2021. április 15.

Kategória:   Dezodorok

24 órás izzadás szabályozás a gyönyörűen selymes hónaljakért.

Színezőanyag-mentes

Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

almasi.livia

2022. június 17.

kellemes illata van, de ennyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 17.

kellemes illata van, de ennyi

Eszter24

2022. április 13.

Kellemes púderes illata van de elég erős és átható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

Kellemes púderes illata van de elég erős és átható.

Samantha

2022. április 5.

Golyós dezodor mellé vettem kiegészítéskét, hogy napközben friss illatú maradjak. Jó az illata és tartós. Árban is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 5.

btia826

2022. február 5.

Tartós, de nem fullasztó, kellemes púderes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 5.

Tartós, de nem fullasztó, kellemes púderes illata van.

afrocitt

2021. június 10.

Nekem bevált! Nagyon izzadós vagyok. Ezt nem izzadtam át, nem voltam a nap végére büdös. Ruháimat nem fogta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

LUNACICA

2021. május 8.

Számomra nagyon kellemes púderes illata van ami nagyon tetszett. Viszont kb 6-7 óráig tart ki a hatása,utána már érezhető az izzadság szag,és most nem arra kell gondolni,hogy extrém dolgokat csináltam,munkahely ülő munka,sajnos nagyon melegre fűtik az irodát,és nem bírta ki a munka végéig. Ha iithon házimunkát végzek,akkor 3-4 óra csak a hatása. Oda adtam barátnőmnek is,hogy nem e csak az én izzadságszagommal nem bír el,de ugyanezekről számolt be ő is,szóval nem velünk,hanem a termékkel van baj. Kár érte,mert az illata tetszik,de szerintem elfogadhatatlan,hogy egy izzadásgátló legalább 8-10 óráig ne bírja ki,hogy meggátolja az izzadtságszag elnyomását! Soha többet semmilyen Nivea izzadásgátló közelébe sem megyek,nem hogy megvegyem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

Honeyhair

2021. február 20.

Nagyon jó dezodor. Hagy egy leheletfinom, krémes, ápoló réteget a hónaljamon, de eközben mégis száraz érzetet nyújt. Ha kifújom, nem fulladok meg a púderporos felhőben. Az illata is csodás, finom, krémes tisztaságillat, amely nem nyomja el a parfümök illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 20.

lenochka

2020. július 4.

Kellemes, tartós illat, nagyon hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Kellemes, tartós illat, nagyon hatásos.

Glowbaby

2020. május 25.

Évek óta ezt használom! Számomra tökéletes az illata és a tartóssága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Évek óta ezt használom! Számomra tökéletes az illata és a tartóssága is.

Fiszuli

2020. május 14.

Csupán pár fajta spray-t használok felváltva, mikor éppen melyikhez van kedvem. Ez az egyik. Szeretem az illatát, kellemes, igazi Nivea. Nem bántja a bőrömet, nem csíp, nem irritál és nem hagy foltot a ruhán. Az összes spray-m közül talán ez fogy a legjobban, és alapból ennek van a legkisebb kiszerelése is, szóval csak és kizárólag akkor veszem, ha akciós és akkor is ráhúzatom még a kupon kártyámat. Az illatát sokáig érzem magamon, könnyebb napokon még kora este is sikerül felfedeznem. Izzadásgátlása közepes, de hozzá kell tenni, hogy nekem eddig egyetlen egy izzadásgátló, deo, se fújós, se kenős, se semmi nem tüntette el maradéktalanul az izzadtságot. Összességében nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag