Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás izzadás szabályozás a gyönyörűen selymes hónaljakért.

Színezőanyag-mentes

Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Fannitazia

2020. január 20.

Nagyon finom az illata és ebben ki is merül számomra a tudása, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Nagyon finom az illata és ebben ki is merül számomra a tudása, nem veszem újra.

Dorotii66

2019. december 1.

Szeretem, mert nagyon kellemes illatú, de nekem nem túl tartós sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Szeretem, mert nagyon kellemes illatú, de nekem nem túl tartós sajnos.

Noncsi0126

2019. november 12.

A kedvencem ! Ez A spray.
Illatát is nagyon szeretem és a legmelegebb időben is szuperül funkcionál , az illata egész nap érezhető! Nem okoz irritáció a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

A kedvencem ! Ez A spray.

candy28

2019. október 1.

Szeretem ezt a dezodort. Sokszor visszatérek rá nosztalgiázás végett. Finom, púderes illata van. Pár termékkel ellentétben ez nem csípi a hónaljamat. Nekem nem hagy púderes nyomot és a felsőimet sem fogta be. A nap végén is tartós, ha felemelem a karom érzem az illatát. Igaz most már a flakonján nem 24 órás, hanem 48 órás hatást írnak. Lehet változtattak picit a formulán. Szerencsére az illat maradt. A csomagolása gagyibb lett. Jobban tetszett a régi gyöngyházas flakon, de ezért nem vonok pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Audry1

2019. szeptember 19.

Nos, hol is kezdjem. Eredetileg egy másik fajtáját (valamilyen virág illatú volt, imádtam, de már nem nagyon találok olyat :( ), de nem néztem, hogy erre mi van írva, csak a külsejét, így hát ezt vettem meg véletlenül.
Kissé csalódtam! Mikor felráztam és magamra fújtam messzebbről, még így is tiszta fehér poros akármi jött ki belőle (pedig nem járt le). Mintha fehér krém lenne benne kicsit habosabb változatban. Ráadásul sehogyan sem jött le vagy szívódott be, így kénytelen voltam ezt a lepergő akármit zsepivel leszedni.
Ettől eltekintve nem hagyott foltot a ruhámon és nem kevésbé tartós, mint bármelyik másik dezodor, amikhez eddig szerencsém volt.
Az illatokat viszonylag jól elfedi, bár nekem magának a dezodornak az illata annyira nem tetszik, kicsit művebb számomra. Az összetevői sem a legszebbek.
Mivel találkoztam már jobb fajta dezodorral is, ennek sem tartós nagyon a hatása számomra, az illata nem kielégítő és az összetevői sem túl csinosak, én 3 csillagnál sajnos nem tudok többet adni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

bernatd

2019. augusztus 31.

Egy 9kmes bükki túra után is érezhető volt rajtam az illata. Izzadást nem gátolt, viszont szerintem ha éppen nem izzadtam kellemes puderes érzete volt. Az egyetlen negatívuma, hogy az első pár használatakor puderdarabokat is fúj de ezeket le lehet seperni. Én nagyin meg vagyok elégedve a termékkel az illata is nagyszerű és a hatása is 5*.

Update: Le kell vonnom egy csillagot, mert az illata ellenére izzadást egyaltalan nem gátol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

rozuska

2019. május 8.

Most nosztalgiából vettem egyet. Kíváncsi vagyok milyen élmény lesz, mert a szegedi éveket nagyon szerettem és abszolút ez az illat kísérte végig az egyetemi napjaimat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

duchess_g

2019. április 30.

Hú, én párszor vettem már magamnak Nivea dezodorokat, de nekem abszolút hatástalanok. Annyi jó terméke van a márkának, amit rendszeresen használok, de nekem a deo-ik nem működnek. Ahogy magamra fújom, olyan mintha azonnal elkezdenék izzadni és/vagy meg se száradna rajtam a termék, majd ettől tényleg elkezdek izzadni, így folyamatosan nedves tőlük a hónaljam, tehát teljesen hatástalan!!! Nem értem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Wandamaci

2019. április 15.

Az illata tökéletes, egész nap érzem. A legstresszesebb, legmelegebb napokban is bombabiztos hatása van, a legjobb dezodor, amit valaha használtam. Évek óta csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Kremcica

2019. március 28.

Update: pár éve használtam utoljára, amikor még a régi flakonba volt csomagolva. Az illata ugyanolyan jó. Nem vettem észre hogy púderes nyomot hagy mint korábban és nem is fogta be a ruháimat (pedig sötétebb felsőket hordok). Viszont a nap végére ha büdös nem is leszek, de friss illatom sincs így kénytelen vagyok délután is befújni magam. Ha most kora tavasszal így muzsikál, nyárra biztos nem venném még.

Egyik kedvenc dezodorom, időről időre visszatérek hozzá. Nagyon kellemes az illata és tartós a hatása. Van hogy még este fürdés közben is érzem hogy ha nem mosnám le is hatna. Amire nagyon kell ügyelni, hogy alaposan össze kell rázni használat előtt különben minden tiszta fehér púder lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag