Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

24 órás izzadás szabályozás a gyönyörűen selymes hónaljakért.

Színezőanyag-mentes

Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

rozuska

2019. május 8.

Most nosztalgiából vettem egyet. Kíváncsi vagyok milyen élmény lesz, mert a szegedi éveket nagyon szerettem és abszolút ez az illat kísérte végig az egyetemi napjaimat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

duchess_g

2019. április 30.

Hú, én párszor vettem már magamnak Nivea dezodorokat, de nekem abszolút hatástalanok. Annyi jó terméke van a márkának, amit rendszeresen használok, de nekem a deo-ik nem működnek. Ahogy magamra fújom, olyan mintha azonnal elkezdenék izzadni és/vagy meg se száradna rajtam a termék, majd ettől tényleg elkezdek izzadni, így folyamatosan nedves tőlük a hónaljam, tehát teljesen hatástalan!!! Nem értem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Wandamaci

2019. április 15.

Az illata tökéletes, egész nap érzem. A legstresszesebb, legmelegebb napokban is bombabiztos hatása van, a legjobb dezodor, amit valaha használtam. Évek óta csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Kremcica

2019. március 28.

Update: pár éve használtam utoljára, amikor még a régi flakonba volt csomagolva. Az illata ugyanolyan jó. Nem vettem észre hogy púderes nyomot hagy mint korábban és nem is fogta be a ruháimat (pedig sötétebb felsőket hordok). Viszont a nap végére ha büdös nem is leszek, de friss illatom sincs így kénytelen vagyok délután is befújni magam. Ha most kora tavasszal így muzsikál, nyárra biztos nem venném még.

Egyik kedvenc dezodorom, időről időre visszatérek hozzá. Nagyon kellemes az illata és tartós a hatása. Van hogy még este fürdés közben is érzem hogy ha nem mosnám le is hatna. Amire nagyon kell ügyelni, hogy alaposan össze kell rázni használat előtt különben minden tiszta fehér púder lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Andika1601

2019. március 28.

jó illata van de a ruháimat megfogta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

jó illata van de a ruháimat megfogta

macooka

2019. január 12.

Tény, hogy a ruhán foltot hagy és nyáron nem elég csak ezt használni, ilyenkor bevetem a stiftes párját is. Úgy viszont nekem maradéktalanul megfelel, pedig sajnos elég izzadós vagyok. Az illatát imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Dobika

2018. november 29.

Az illata kellemes, csak sajnos nem tartós, van ennél sokkal jobb Nivea de spray, biztos, hogy nem veszem újra, hiszen nem tartja amit ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.

Jucuus

2018. november 27.

Szinte egyáltalán nem használ, nap közbe többször újra kell vele fújnom magam, és akkor is fura illata lesz rajtam, többször éreztem magam büdinek. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Messy2214

2018. július 21.

Téli illatosításnak jó lesz,de így nyáron nem elég. Nem vagyok izzadós meg büdösödős fajta,de a nap folyamán megváltozik az illata valami fura szaggá. Amúgy jó illata van,tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

asdf27

2018. július 2.

az illatát nagyon szeretem, de ha izzad az ember, akkor szerintem nem a legjobb és akkor már az illata is másmilyenné változik rajtam.
többet nem veszek, az biztos, inkább megvárom, amíg a Dove-ot leárazzák, de ezt többet nem.
tényleg foltot hagy a ruhákon.
jelenleg a talpamra használom izzadásgátlásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

tényleg foltot hagy a ruhákon.
jelenleg a talpamra használom izzadásgátlásra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag