Nivea

Ár:   739 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

A gyöngy kivonatoknak köszönhetően hónalja gyönyörű és vonzó lesz. Nivea Pearl&Beauty gyöngykivonat-tartalommal megbízható izzadás szabályozó védelmet nyújt 24 órán keresztül. Egyenletes bőrtónusúvá és gyönyörűvé varázsolja a hónaljakat. A megbízható izzadásgátló védelem és a Nivea gyengéd ápolás optimális egyensúlya. 24 órás izzadás szabályozás a gyönyörűen selymes hónaljakért. Színezőanyag mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

demeterne

2019. október 18.

Régen használtam ezt a dezodort, nagyon tetszett az illata. Egy ideig mintha használt is volna, de valahogy elkezdtem nagyon izzadni egy idő után, és az illata sem maradt meg. Befogta a ruháimat is. Lehet, hogy még valamikor újra megpróbálkozom vele, de egyenlőre maradok a Ladys Speed stick-nél ami most a kedvenc!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Ewcsi

2019. augusztus 24.

Izzadásgátlónak elég jó, mert még így a 40 fokban is egészen hatásos, de már nagyon krémes az állaga és csúnyán elmaszatolódik. Az illata jó, de nagyon enyhe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Sterc

2019. augusztus 18.

Bevált. Kellemes, nőies, visszafogott illata van, az állaga is jó. Megfelelően izzadásgátló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

henifekete

2019. augusztus 15.

Nagyon régen használtam, majd most megint vettem egyet, mert emlékeztem a jó illatára. Kellemes púderes illat és az izzadásgátló hatása is meglepően jó! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

virag004

2019. április 14.

Enyhe és kellemes illatú izzadásgátló, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Enyhe és kellemes illatú izzadásgátló, nekem bevált.

zfruzsi

2018. december 19.

Szinte egy évig egyhuzamban ugyanazt a stiftes dezodot használtam, de szerettem volna valami újat kipróbálni így év vége felé. Mindenféle előinfó nélkül ez a darab nyert meg a drogériában a leginkább. Nagyon jó döntés volt, mert nagyon megszerettem - először is nagyon tetszik a kis púderes, tiszta illata, ami nem túl tolakodó, így parfümökkel is jól kombinálható. Másrészt kényelmes viselet, nem zavar vagy kellemetlen és nem mellesleg a hatása is kiváló számomra, sosem okozott még kellemetlenséget eddig (kb. 2 hete használom). Remélem végig így fog muzsikálni és akkor nagyon elégedett leszek vele! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

PerfumePippi

2018. május 26.

Új felfedezett - a márka Powder Touch stiftjével nagyon elégedett vagyok, de most ezt is kipróbáltam, és az illata egyszerűen elbűvölt :-) Nagyon diszkrét, nagyon puha, nagyon finom, enyhén púderes tisztaság illat. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Bonzee

2018. március 3.

Szerintem azóta használom, hogy megjelent a boltokban. Mindenkori kedvencem, amely mellett vannak ugyan kilengéseim és használok más stifteket is (pontosabban kísérletezem velük), de végül mindig ehhez kanyarodom vissza. Olyan, mint Nicholas Sparks összes regényének alaptémája: bármerre sodorjon és bármit hozzon az élet, bármi más sorakozzon még a polcomon, őt sosem felejtem, neki mindig lesz ott helye, mert alaptartozék, és mert - végső soron - ő az igazi. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Dreamgirl

2017. december 20.

Ez a kedvenc stiftem, főleg az illata miatt. Nagyon szeretem, nem vagyok nagyon izzadós, nekem tökéletesen működik, és az illata mennyei. Maradok is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

wiolet

2017. december 1.

Nyáron a deo spray-t használtam, azt is szerettem és most ez is nagyon bevált. Egész nap tartós, az illata valami isteni! Fogom még venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil