Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: songbird, Módosítva: 2021. március 30.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít.

Betti1113

2021. június 8.

A legjobb stift amit valaha használtam. Egyszerűen imádtam, nem hagyott foltot, nekem nagyszerűen működött, már a nyári forróságban is bevált, az illata épphogy érezhető de szerintem kellemes. Ha találnék még a boltok polcain biztosan újra-venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

Luiselotte

2021. január 30.

Nekem ez a “ hétvégén itthon vagyok” dezodor, arra pont elég, de ha nyáron leugrok a boltba is, akkor már nyirkosan jövök haza, pedig nem vagyok izzadós típus.Valami szettben kaptam régebben , el fogom használni, de hétköznapra marad a Vichy az 100%- ot teljesít.
Ami viszont jó benne : nem lesz foltos a ruhám, ha izzadok is nem leszek büdös, nem hajtógázas a csomagolás, a bőrömet nem irritálja , nagyon enyhe illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

zsazsa

2020. január 4.

A stiftes deókat kedvelem, jelenleg is Niveát használok, egyszer véletlen ezt vettem le a polcról a Stress Protect helyett. Akkor bosszantott, de most nagyon tetszik, szeretem használni, finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Imádom, nem ragad, nem folyik. Mintha ott sem lenne. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Imádom, nem ragad, nem folyik. Mintha ott sem lenne. Kellemes az illata.

fehereszter13

2019. augusztus 14.

Én ezt a combomra használom, hogy a nyári melegben ne dörzsölődjenek össze. Ezt tippet egy barátnőmtől hallottam pár éve, azóta nem gond, ha szoknyában szeretnék menni valahova 30 fokban.
Nem éppen rendeltetésszerű használat, tudom, de nekem nagyon bevált, reggel szoktam bekenni vele a lábam, illetve ha nagy meleg van akkor délután is.
Aki hasonló problémával küzd, annak nagyon tudom javasolni. Fontos, hogy krémes stift dezodor legyen. (Ami még erre a funkcióra nekem bevált az a Dove hasonló dezodora)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

pirospipacsocska

2019. június 10.

Kellemes illatú,könnyen felvihető stift.És valóban jó izzadásgátló hatással bír.A másik kedvencem a Dove powder soft stift,de ennek a Niveanak sokkal jobb a kialakítása,igazodik a hónalj formájához,tehát könnyebben felvihető.Nekem bevált. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

ReiHUN

2019. május 17.

Nagyon kellemes az illata,a csomagolása remekül újrahasznosítható egy alapos kitakarítás után, mint strandra hurcolható titkos tartó dobozka. :D Praktikus a kialakítása szerintem, egy átlag napot jól kibír, de nyomot hagy. Ár-érték arányban már találtam ennél jobbat, de csalódásnak nem volt csalódás, az elvárt átlagot hozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

carolinett33

2019. február 8.

Kibir egy napot, alapvetoen jol mukodik, diszkret az illata, de darabos azert meg megfogja a ruhat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Garu

2019. január 28.

Ezt, vagy egy másik társát használom (a golyósat), immár harmadik éve. Eddig ez vált be leginkább - nem pattogzok ki, nincs semmi kellemetlen szag. Sőt, kimondottan finom illatú marad nap végéig is :) Nem keresek tovább, maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Bellaaa1999

2018. december 29.

Nagyon jó, tartós, finom illata van. Kellemetlenül izzadós fajta vagyok, sok fajta dezodort próbáltam, de ez megtartja az illatát rendesen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil