Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: songbird, Módosítva: 2014. január 22.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít.

Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Imádom, nem ragad, nem folyik. Mintha ott sem lenne. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Imádom, nem ragad, nem folyik. Mintha ott sem lenne. Kellemes az illata.

fehereszter13

2019. augusztus 14.

Én ezt a combomra használom, hogy a nyári melegben ne dörzsölődjenek össze. Ezt tippet egy barátnőmtől hallottam pár éve, azóta nem gond, ha szoknyában szeretnék menni valahova 30 fokban.
Nem éppen rendeltetésszerű használat, tudom, de nekem nagyon bevált, reggel szoktam bekenni vele a lábam, illetve ha nagy meleg van akkor délután is.
Aki hasonló problémával küzd, annak nagyon tudom javasolni. Fontos, hogy krémes stift dezodor legyen. (Ami még erre a funkcióra nekem bevált az a Dove hasonló dezodora)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

pirospipacsocska

2019. június 10.

Kellemes illatú,könnyen felvihető stift.És valóban jó izzadásgátló hatással bír.A másik kedvencem a Dove powder soft stift,de ennek a Niveanak sokkal jobb a kialakítása,igazodik a hónalj formájához,tehát könnyebben felvihető.Nekem bevált. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

ReiHUN

2019. május 17.

Nagyon kellemes az illata,a csomagolása remekül újrahasznosítható egy alapos kitakarítás után, mint strandra hurcolható titkos tartó dobozka. :D Praktikus a kialakítása szerintem, egy átlag napot jól kibír, de nyomot hagy. Ár-érték arányban már találtam ennél jobbat, de csalódásnak nem volt csalódás, az elvárt átlagot hozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

carolinett33

2019. február 8.

Kibir egy napot, alapvetoen jol mukodik, diszkret az illata, de darabos azert meg megfogja a ruhat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Garu

2019. január 28.

Ezt, vagy egy másik társát használom (a golyósat), immár harmadik éve. Eddig ez vált be leginkább - nem pattogzok ki, nincs semmi kellemetlen szag. Sőt, kimondottan finom illatú marad nap végéig is :) Nem keresek tovább, maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Bellaaa1999

2018. december 29.

Nagyon jó, tartós, finom illata van. Kellemetlenül izzadós fajta vagyok, sok fajta dezodort próbáltam, de ez megtartja az illatát rendesen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

emagdi

2018. december 23.

Szuper deo, krémes állagú, nem szárítja a bőrt, és tényleg erős védelmet ad az izzadással és kellemetlen szagokkal szemben.
Az illata jó, nem tolakodó.
Nekem nem fogja be a ruháimat, a többi hasonló (más márka) termékkel szemben ez szerintem sokkal jobb, gyorsabban "megszárad" a bőrön, és nem kenődik rá a ruhákra. Jó vétel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Az illata jó, nem tolakodó.

Ssszandi

2018. december 19.

Meg vagyok elégedve, sokáig kitart, szárazon tart, kellemes az illata. Az egyetlen dezodor, ami bevált. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Francheska

2018. december 19.

A ruhát valóban megfogja, egyébként a legjobb izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

A ruhát valóban megfogja, egyébként a legjobb izzadásgátló.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil