Nivea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Dezodorok

Ápoló összetevőkkel és a NIVEA Creme egyedi illatával. 48 órás izzadásszabályozás és gyengéd NIVEA ápolás. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Rendkívül gyengéd a hónalj érzékeny bőréhez.

• 48 órás izzadásszabályozás
  • Értékes NIVEA Creme összetevőkkel és illattal
  • Rendkívül gyengéd a hónalj érzékeny bőréhez
  • Etil-alkohol mentes
  • Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anditoth

2021. április 18.

sajnos nekem nagyon nem jott be, fel ora utan megvaltozik az illata a boromon, kellemetlen szagu, de nem az a tipikus izzadsag szag, hanem mas, semmihez sem hasonlothato

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

irisz25

2021. március 26.

Eddig ez a kedvenc Nivea izzadásgátlóm. Kipróbáltam már többfélét is belőle, de mégis ez a legjobb vissza kell térnem hozzá. Teszi a "dolgát" egyész nap . Nem izzadom át. Jó illatú maradok. Az illata Nivea illatú. Hát nekem ez a favorit. Amúgyis nagyon Nivea párti vagyok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Nymphea

2021. február 6.

Amennyire a fújós verziója ez nem jött be, ez igazából nagyon. Én ezt csak éjszakára használom, nagyon nagy megelegégedéssel. A frissen borotvált hónaljat sem irritálja egyáltalán. Száradás után nem foltoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Klayura

2020. szeptember 13.

Sajnos elég könnyen izzadok és rengeteg dezodort kipróbáltam már. A legnagyobb részük teljesen hatástalan.
Azonban ő egy ritka kivétel. Bár csak akkor vagyok hajlandó megvenni amikor nagy akcióban van, és nem kapok a kedvenc cf dezodoromból,ugyanis az állatkísérletezés miatt nagyon haragszom rájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

lenochka

2020. augusztus 18.

Ez egy nagyon kellemes golyós dezodor. Finom, diszkrét az illata, és tökéletesen dezodorál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

demeterne

2020. július 21.

Szeretem a Nivea termékeket, szinte csak ezt a márkát használjuk otthon, viszont a dezodorok nem túl jók. Többet kipróbáltam már, de sajnos egyik sem hozta az elvárt eredményt, nekem gyengék. Az illata ennek finom igazi Nivea illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Bettii98

2020. június 19.

Borzalmas! A 48 óra a legnagyobb hazugság, amit ezzel a termékkel kapcsolatban írhattak. Még a 8 óra sem fix. Nagyon könnyen izzadós típusúaknak nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

DinaSch

2020. június 12.

Nekem ez a golyós deok királynője .
10 óra munka után is frissnek érzem magam. Nem hagy foltokat, nem pereg, morzsolódik.
Szinte az összes illatot használtam már ,de ez az abszolút favorit.
A fincsi kék Nivea illat ,gyermekkoromból.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Nekem ez a golyós deok királynője .
Szinte az összes illatot használtam már ,de ez az abszolút favorit.
A fincsi kék Nivea illat ,gyermekkoromból.😍

armillla

2020. május 17.

Nem csíp, nem irritál, finom krémes nivea illatú és a hatása is megfelelő. Ápolt érzetet nyújt és a ruhákon sem hagy foltot, egy tiszta alapérzetet ad. Aki szereti a nivea illatot, annak tökéletes. Egy ideig használtam, de a dove deójait jobban szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Marsela

2019. november 27.

Nagyon szeretem. Mindig ezt és a Pure invisible változatot használom. Körülbelül 10 éve.
Sem a fekete pólón nem hagy foltot, sem a fehéren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Sem a fekete pólón nem hagy foltot, sem a fehéren.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.