Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. február 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Alkoholmentes arctisztító tonik magnólia kivonattal, mely segít megelőzni a pattanások és mitesszerek képződését. Kíméletesen távolítja el a faggyút és a szennyeződéseket anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mahi

2018. december 4.

Just good smell and reduce shine ,nothing more

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Just good smell and reduce shine ,nothing more

Pocok96

2018. február 25.

Már a 2. üveg végénél járok, de még mindig nem vettem észre, hogy kevesebb pattanásom lenne! Ha kiürült tuti nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

simbel

2018. február 11.

Borzasztóan sok pattanásom van,rengeteg! Tényleg próbálkoztam már rengeteg kozmetikummal ,de ez ,ez valami borzasztóan rossz. Az egész tonik kellemetlen ragacsos érzetet ad az arcbőrnek,s igen talán összehúzza a pórusokat,de én úgy vettem észre,hogy a NIVEA termékektől nem ,hogy kevesebb hanem még több pattanás jelenik meg rajtam. Borzasztóan ragad,s szerintem pénz kidobás! Soha nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

cherrynight

2018. február 5.

Alkoholmentes tonik, de az összetevői között ott virít a benzyl alkohol. Oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Alkoholmentes tonik, de az összetevői között ott virít a benzyl alkohol. Oké.

Emeseberes

2017. augusztus 28.

Nekem nem vált be. A miteszerek és a pattanások ellen nem segített semmit, viszont nem szárította ki a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

nagydora911

2017. augusztus 13.

A mitesszereken nem segített sokat és használat után egy-két óra múlva már fénylett az arcom. Az illata kellemes volt és éreztem egy kicsi tisztító hatást, a bőrömet sem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

hivettivy

2017. június 28.

Kipróbáltam, de az én bőrömnek kell az alkohol (különben nem szárít eléggé), ebbe pedig nincs, szóval pattikon nem segít (de sminklemosásra nem rossz)

Viszont a régebbi verziója, (ami a képen is látható) a Control shine (ami abban különbözött hogy volt benne alkohol) jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

vargaberni

2017. június 16.

Kicsit drágának találom, de nekem használt. Olyan arctisztítót kerestem ami nem szárítja a bőrömet, és megtaláltam. Illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

kovacsdaniel

2017. május 5.

Pár hete ezt használom most, mert valami olcsóbbat akartam, mint korábban. DE, nem értettem az elmúlt másfél héttől, hogy miért van annyira kiszáradva az arcom folyamatosan és rájöttem, hogy ettől... Úgyhogy nekem ez most kuka, de lehet, hogy csak az én bőrömmel nem kompatibilis..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

ggretus

2017. március 1.

Még a dmbox-omban volt,ott nyertem.háteddig 3*ot adok neki,még nem nagyon vettem észre hogy segített volna valamit,de az illata nagyon jó ! Majd megírom ha változás lesz :),ha nem segít nem is árt :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 1.

Hidratálók: PEG-8, Glyceryl Glucoside, Caprylyl Glycol

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.