Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Samponok

Segít eltávolítani a korpát és fényessé teszi a hajat. Bőrbarát pH-értékű. Mindennapi hajmosáshoz is alkalmas. Bőrbarát összetétele bőrgyógyászatilag igazolt.

eszterker

2017. november 1.

Sokáig használtam egy korábbi verzióját, de gondolom megújultak az összetevők, és már nem az igazi, nekem irritálja a fejbőrömet.

poplacsek

2017. július 31.

Eszméletlenül puhítja a hajam, remek illata van. Fényesít ténylegesen, több napig érződik a szára hajamon hatása. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Rékam

2017. június 17.

A korpát jól kezeli, tényleg, tehát ebből a szempontból nekem bejött.
De: 2. napon már csupa zsír a hajam tőle :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

A korpát jól kezeli, tényleg, tehát ebből a szempontból nekem bejött.
De: 2. napon már csupa zsír a hajam tőle :((

reksi26

2015. április 20.

Number1 a Nivea samponok közül, elmulasztotta teljesen a korpám és akár 2 hétig is bírta hajmosás nélkül a hajam. (1-2x leteszteltem hogy meddig bírja a haj meg öntisztulás stb )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

narancsfavirág

2013. október 1.

Ugyanúgy jártam vele, mint a másik nivea korpásodás elleni samponnal, a korábbi változat tökéletes volt, amikor megújították az összetevőket, akkor számomra használhatatlanná vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

lilla.kiraly

2012. szeptember 17.

Nem vált be....ettől csak zsírosodott a hajam...Nem igazán ajánlom senkinek...:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

graics.kinga

2012. augusztus 13.

hát én újsághoz kaptam, termékbemutatóként. még szerencse, hogy nem vettem. nagyon zsíros lett tőle a hajam. viszont az illata jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Rege

2012. április 11.

Reméltem, hogy én lehetek a kivétel, már csak a nagy számok törvénye miatt is valakinek csak kell hogy használjon, de sajnos nekem sem vált be korpásodás ellen. Pedig nem elhamarkodottan ítélek, szorgalmasan használom hetek óta 2-3 naponta, s már csak félig van a flakon, de semmit sem javított a fejbőröm állapotán. Tetszett a fénytelen és korpás hajra-kombináció, a jólcsengő "gyöngy proteinek" meg "pure gloss" "varázsszavak", de akkor sem lehet egy csillagnál többel értékelni egy hajfénysampon KIFEJEZETTEN korpásodásra hajlamos hajra kifejlesztett változatát, ha nem hat, még rendszeres használat mellett sem, nem még - a csomagolásról idézem - az első hajmosástól. Felesleges lenne újravásárolnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 11.

Csilluska

2012. február 18.

Először egy termékmintát próbáltam ki ebből a samponból, és nagyon tetszett, szép, fényes lett tőle a hajam, ezért vettem belőle egy flakonnal. Az első 1-2 hajmosás után még hatott, azután pedig már közvetlenül hajmosás után úgy nézett ki a hajam, mintha legalább 1 hete nem mostam volna hajat, úgyhogy ki is dobtam. Teljes pénzkidobás volt, biztos, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

zalla

2012. január 26.

Kellemes az illata, de hatása nem sok volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Kellemes az illata, de hatása nem sok volt...

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.