Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2012. október 17.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 750 Ft

48 órás védelmet nyújt. Nem hagy foltot a  ruhán.

Ár: 750 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

6vilag

2017. június 24.

A lányomnak vettem ajándékba, aki kb az 1/3-át elhasználta, aztán visszaadta azzal, hogy rajta nem működik, bebüdösödik estére.
Hát, nálam nincsen ezzel semmi baj, én nem izzadok mellette. A téi hidegben rajtam működött. Az illata kellemes, de azt nem mondom, hogy túl intenzív lenne. Mondjuk úgy, a jellegzetes "nivea tisztaság illat" .
Most nyáron torna után ezt használtam, számomra kellemes meglepetést okozott. A "pure" típusú parfümök illatát érzem.
Jó ez, nem vagyok én büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 24.

Jó ez, nem vagyok én büdös.

barbiii_sz

2017. április 9.

Azt ígéri, hogy 48 órás védelmet nyújt, ez elég messze van a valóságtól, a hatását átlagosnak mondanám, ne várjunk tőle maximális izzadáscsökkentést se. Amit nem szeretek benne, hogy vizes réteget hagy a hónaljon, akárhogy és akárhányszor használtam, ez a korábban használt Nivea deokra nem volt jellemző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Mona29

2017. február 27.

Egynek jó volt, tette a dolgát, a ruháimat nem fogta be, de néha köpködött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Egynek jó volt, tette a dolgát, a ruháimat nem fogta be, de néha köpködött.

biusjj

2017. február 8.

Szeretem az illatát, igazán kellemes. A hatékonysága nem 100%, viszont bedobom a táskámba és velem van SOS deo-nak. Egy teljes napot biztosan nem bír ki. Más deo-kat is használok, változó nálam, hogy mennyire izzadok, nem tudom miért, biztosan a hormonok. Én szeretem attól függetlenül, hogy nem bízhatom rá magam. Ruhán nem hagy foltot, egy izzadós napon "felfrissítésnek" tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Meja

2016. december 27.

Szerencsére én nem vagyok az a nagyon izzadós fajta, kellemetlen szagokkal sem kell megküzdenem, még egy pörgős nap után sem. Néha ragad a hónaljam, ezért használok csak dezodort, na meg hát azért, mert az illem úgy kívánja :D Számomra megfelelő, a nap végén is érzem kellemes illatát, és száraz tapintású lesz használata után a bőröm. Ruháimon pedig nem hagyott foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

spavanilly

2015. november 13.

Az illata elmegy, de egyáltalán nem hatékonyan véd. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Az illata elmegy, de egyáltalán nem hatékonyan véd. Nem újravevős.

renci011

2014. február 9.

Sokan dicsérték, Én személy szerint nem vagyok odáig a Nivea dezodorokért. 1 hete használom, de nem a legjobb, talán visszaváltok a bevált Rexonára. Egyedül az illata fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Albert Andi

2014. február 6.

Jó az illata, de nem használ semmit, régóta megvan és még nem fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 6.

Jó az illata, de nem használ semmit, régóta megvan és még nem fogyott el.

halloween

2012. november 27.

Évek óta ezt használom, eddig bármi újat próbáltam semmi nem vált be, mindig visszatértem hozzá. Már egy jó ideje nem is kísérletezek inkább :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

jampiangel

2012. október 26.

Egy ideig használtam, jó illat, közepes hatékonyság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

Egy ideig használtam, jó illat, közepes hatékonyság.

Hidratálók: Cyclomethicone

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.