Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2011. szeptember 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

95 %-ban természetes eredetű, paraben-, szilikon-, színezőanyag-, és ásványiolaj -mentes termék. A lágy arctisztító tej bio argánolajjal és bio aloe verával gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a sminket miközben támogatja a bőr természetes egyensúlyát a ragyogó arcbőrért.

Argold

2016. július 7.

Jaj de nem volt jo. Olajos-zsíros réteget hagyott a bőrömön és csípte a szemem is. Soha tobbe nem vettem ujra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

henifekete

2016. május 28.

Én ezzel csak a szememet szoktam lemosni, rendkívül jól leszedi a tust, spirált, szemhéjpúdert. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

Orsolya13

2016. április 27.

Alapozó leszedésére nem használom, mert nem szereti a bőröm a lemosó tejeket, olyan nehéz érzetet hagynak maguk után, viszont a vízálló szemfestéket könny nélkül leszedi. Kb. két koronggal lejön minden és nem folyik ki tőle a szemem, nem irritál. Ha akciós lesz biztos veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

klaresz

2016. január 4.

A drogériás arclemosó tejek közül egyértelműen ezt javaslom, minden bőrre - főleg a jó niveás illatát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

redundancia

2015. december 13.

Hiába jók az összetevők, finom az illata, mégsem vált be. Alig szed le valamit a sminkből és elég nehéz lemosni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Vikcike

2015. október 24.

Én nem vízálló szemink lemosására használom és arra tökéletes! Kíméletesen leszed mindent és nem irritál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

niki33

2015. szeptember 26.

A Nivea sensitive arckrémjei mellé kerestem arctisztító tejet, és mivel parabénmentes, ezért erre esett a választásom. Ősztől tavaszig arctejet használok arctisztításra, mert szárazabb lesz a bőröm. Nos egy fél flakon elhasználása után ez a véleményem: Ami engem is meglepett az a nagyon tömény állag, és az, hogy szó szerint bele kell dörgölni az arcbőrbe. Utána hagy egy olyan furcsa csúszós réteget, ami után azonnal vízzel ezt le kell mosnom. DE...én annyira puhának és hidratáltnak érzem utána az arcom, hogy ezeket elnézem neki. Az illata is finom. Nem irritálja az érzékeny bőröm, ami nálam fontos szempont. Az árát kicsit sokallom a 200 ml-hez, de pl. a Rossmannban rendszeresen van 25 százalékos kedvezmény Nivea termékekre. Egy erős négyest adok neki, eddig tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

rowan

2015. szeptember 8.

Kicsit fura, mert arctisztító tejem van ebből a termékcslaádból, de a flakonja olyan, mint itt a toniké. Lehet, hogy valamikor változtattak a csmagoláson.
Mindegy.
Szeretem a pure&natural termékeket, de az arctej nem a kedvencem. Túl sűrű, zsíros az állaga, nehéz szétkenni, és kissé maszk szerűvé válik a bőrömön, pedig nedves arcra kenem fel. Mielőtt lemosom, még egyszer vizes kézzel átdörgölöm az arcom (a kezemről lemosva az arctejet), és akkor jó. Sokáig kell öblögessem, hogy tisztának, kencementesnek érezzem magam (nem szeretem ha bármi: tusfürdő, fogkrém, arclemosó nyomát érzem magamon tisztálkodás után). Szóval macerás szerintem, de az tény, hogy utána tisztának és ápoltnak érzem az arcom bőrét. Az illata is kellemes, finom. Nem biztos, hogy megtartom, még alszom erre párat, úgyis van még bőven a flakonban.
A macerás használata miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Mindegy.
A macerás használata miatt 3 csillag.

JuditTTT

2015. július 25.

Nem kedvelem különösebben. Túl zsíros, és az illata ennek is nagyon tolakodó. Tényleg tud csípni is, ha nem ügyeskedek a szemem körül. A sminket lehozza, de utána érdemes még valamivel átmosni, mert hagy belőle fent bőven. Azért vettem, mert kevésbé ártalmasak az összetevői, de a listát elnézve annyira nem volt jó vásár. Ráadásul sztem nem sok aloét tettek bele, mert azt rendszeresen használok, és máris másabb a bőrképem, ha aloés akármit teszek rá. Ettől a lemosótól meg, ha lehet még zsírosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

audreycoca

2015. április 25.

Alig várom, hogy elfogyjon, nem szeretem. Nekem is csípi a szemem, ha egy picit is belemegy a szemembe, én is alig látok utána. Nemhogy a vízálló szempillaspirállal, de még a bb krémemmel is alig bír el. Ahoz képest, hogy a natur vonalat képviseli az illata döbbenetesen erős és felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice