Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2011. szeptember 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

95 %-ban természetes eredetű, paraben-, szilikon-, színezőanyag-, és ásványiolaj -mentes termék. A lágy arctisztító tej bio argánolajjal és bio aloe verával gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a sminket miközben támogatja a bőr természetes egyensúlyát a ragyogó arcbőrért.

petran

2015. február 3.

Nagyon nem vált be, többször biztosan nem veszem meg. A szemem se nagyon bírja, utána kicsit homályosan látok, és nekem az "illata" is sok, túl erős, tömény..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Jutka1989

2014. november 21.

Nekem egyáltalán nem jó, nem szeretem. Kissé csúszós érzésem van, mikor mosom le vele az arcom, utána beszívódik. Túlságosan arckrém állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

vivicaesar

2014. március 1.

Nekem bejön, mint minden Nivea termék...szépen, kíméletesen tisztít, használata utána jó puha lesz tőle a bőröm...:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

HyperBunny

2014. február 18.

Egy éve körül vettem, másnapra tele lettem kiütésekkel, úgyhogy hanyagoltam is. Aztán pár hónapja ismét ráfanyalodtam szüleimnél, mert nem vittem mást. Kiütést nem okozott, úgyhogy nem írom biztosan ennek a számlájára. De tisztának sem éreztem utána a bőröm. Ellenben nyálkásnak és ragacsosnak igen. A tonik után a vatta még rendesen koszos lett. Még csak olcsó sem volt. Arra jó, hogy ha nem sminkelek és ki se mozdulok, akkor a lelkemet megnyugtassa, de ha van más, biztos nem nyúlok ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

leda7

2014. január 16.

Sajnos nem tud többet, mint bármely más arctisztító és az összetevők sem a legjobbak és borzasztóan irritálja a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 16.

godori

2013. december 18.

Az eddigi legjobb arctisztítóm a drogériás natúr vonalról. Tökéletesen tisztítja a bőrt, lehozza a BB krémet és az alapozót is. Egyetlen hátránya hogy kissé szárít a benne lévő alkohol miatt. Szemsminkre nem próbáltam így arról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Matyuskababa

2013. november 29.

Óriási Nivea fan vagyok, rengeteg terméküket használom. Ekcémára hajlamos vagyok így meg kell válogatnom mit kenek magamra.
Korábban is Nivea tejjel mostam le a sminkem (rózsaszínnel). Gondoltam kipróbálom ezt. Bárcsak ne tettem volna. Nekem az állaga sem jön be túl folyós csípte a szemem és kijött tőle az ekcémám is. Úgyhogy kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

babuska15

2013. november 25.

Az illata kellemes, és a bőröm használat után selymes:) Bár szerintem lemosni bő vízzel, majd tonikozni utána érdemes:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 25.

csillag

2013. november 20.

Féláras kuponnal vettem, így megérte, alapozó nélküli napok estéjén, illetve reggel használom, majd vizes öblítés utána, igaz nincs ragacs érzés. Tömör, egy icurnyikát igentritkán itt-ott csíp. Enyhe uborkás illata van. Egynek elmegy, nem csodacucc.
Up.: pattikat okozott; sajna nem is kicsiket. Aki utána mėg tonikozik; valószìnű nem áll fenn ez a problėma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 20.

lunaticgirl

2013. november 18.

a testápolóján felbuzdulva vettem meg nem rossz nem árt nem használ kategória:) azért a lancome-ot szívesebben kenegetném nap mint nap..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice