Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2011. szeptember 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

95 %-ban természetes eredetű, paraben-, szilikon-, színezőanyag-, és ásványiolaj -mentes termék. A lágy arctisztító tej bio argánolajjal és bio aloe verával gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a sminket miközben támogatja a bőr természetes egyensúlyát a ragyogó arcbőrért.

jadelina17

2013. november 9.

Többször is újra vettem, semmi bajom nem volt tőle. Szépen lehozta a sminkemet, szép lett a bőröm tőle, és ráadásul nincs benne sok adalékanyag. 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Gitaroscsaj

2013. november 2.

Nagyon elégedett vagyok vele, minden nap használom és még a vízálló sminket is lemossa :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 2.

dix

2013. október 26.

Párszor mikor smink lemosáshoz használtam, belement a szemebe..hát nem a legjobb érzés. Ettől eltekintve megkapja az 5 csillagot, mert remek választás! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 26.

fannivea

2013. október 23.

Érzékeny bőrre nagyon jó, viszont a sminket még le kell mosni utána tusfürdővel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 23.

Érzékeny bőrre nagyon jó, viszont a sminket még le kell mosni utána tusfürdővel

vrozi

2013. október 18.

Illata jó, hatása jó, ára jó!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Illata jó, hatása jó, ára jó!! :)

Laura19

2013. szeptember 29.

Anyukám használja.
Mostanában érzékennyé vált az arcom, folyton kenni kellett.
Ekkor Anya azt mondta, próbáljam ki ezt és ne csak vízzel mossak arcot.
Nekem bevált. Megnyugtatja bőrt, leszed minden koszt.
Kissé drága, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Anyukám használja.
Mostanában érzékennyé vált az arcom, folyton kenni kellett.
Ekkor Anya azt mondta, próbáljam ki ezt és ne csak vízzel mossak arcot.
Nekem bevált. Megnyugtatja bőrt, leszed minden koszt.
Kissé drága, de szerintem megéri.

Bebek

2013. szeptember 18.

Én ezt csak az arcom tisztítására használom, mivel nem szemfesték lemosó.
A sminket jól leszedi, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Én ezt csak az arcom tisztítására használom, mivel nem szemfesték lemosó.
A sminket jól leszedi, elégedett vagyok vele.

mokkalany

2013. szeptember 10.

Én is nagyon szeretem, semmivel sem rosszabb a Clinique-től kapott szemfestéklemosó folyadéknál, ami borzalmasan zsíros, lemoshatatlan volt. Időnként egy picit csíp (nem tudom, mitől függ), de komolyabb bajom még nem volt tőle, a sminket pedig kétszeri vagy háromszori nekifutásra maximálisan leszedi. Utána én még le szoktam öblíteni, mert nem szeretem a tejeket az arcomon hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

liza2010

2013. július 8.

A természetes hatóanyagok miatt vettem, annak ellenére, hogy jóval drágább mint a normál. A hatását tekintve csalódás volt, a városi koszt nem szedi le a sminket csak elkeni. Más márkájú tonikot használva utána még bőven piszkos a pamacs. Magában használva kellemetlen érzetet hagy az arcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

S.K

2013. június 27.

Egy rövid ideig használtam, azóta a polcon porosodik. Feszült az arcom utána. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice