Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2011. szeptember 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

95 %-ban természetes eredetű, paraben-, szilikon-, színezőanyag-, és ásványiolaj -mentes termék. A lágy arctisztító tej bio argánolajjal és bio aloe verával gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a sminket miközben támogatja a bőr természetes egyensúlyát a ragyogó arcbőrért.

Kleopátra

2013. június 1.

Volt hozzá kuponom,megvettem. Amúgy eszembe sem jutott volna.Folyamatosan használom nap végén sminklemosáshoz. Megvagyok vele elégedve. Jól tisztít, nem lesz tőle több pattanásom,és még hidratál is,aminek nagyon örülök mert vannak száraz részek is az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

dius18

2013. február 17.

Már kétszer is megvettem és elégedett is voltam vele.Szépen lehozza a sminket,nem szárít,sőt még hidratál is.Azóta váltottam Loreal-ra de nem azért mert ezzel problémám volt,csak észrevettem hogy az olcsóbb.Azóta pedig a Loreal-t használom és ez is tökéletes.Tehát az ára miatt mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

csill87

2013. január 17.

Update: Elfelejtettem frissíteni, pedig már rég elhasználtam. Szerintem nagyon jó termék, a végére nagyon megszerettem. Én nem sminklemosásra használtam, így nagyon jól bevált, nem is használtam minden nap, de amikor igen akkor tiszta, puha és selymes lett tőle a bőröm.Lehet valahogy mégis belecsempészték a szilikont?
Nem irritált hosszabb távon sem, csak tisztított. Mire elhasználtam teljesen beleszerettem. Az illatába,az állagába, újra is fogom venni szerintem.

Nem szeretem annyira a Nivea termékeket, de gyorsan kellett választanom egy lemosót, és ehhez nyúltam, hátha mégis beválik. Eleinte nem szerettem, mert nekem furcsa volt az állaga, olyan volt, mintha egy könnyű arckrémmel mosnék arcot, a vízzel is sokáig kellett mosni, hogy úgy érezzem tiszta, nem maradt "krémes". Most sem kedveltem meg ezt a tulajdonságát, de mivel semmi más nem változott az arcápolásomban, csak ez, és úgy látom tisztább a bőröm, szebb az összkép, így csak erre a lemosóra tudom fogni. Biztos van ennél jobb is, továbbra is keresem, de szerintem a Niveához képest egész jó lemosót sikerült összehozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

renszalai

2013. január 13.

Nyereményjátékon nyertem már vagy fél-1 éve és szinte tele van még mindig a flakon. Nem igazán jött be, nem tisztított rendesen, a sminkem se szedte le,csak szétmázolta az arcomon a felét, pedig nem használok sok sminket, csak a szemöldököm színezem és a szemem húzom ki tussal, ami nem is a vízálló fajta és ennyi, szóval még ezt se vitte le tisztességesen. Sőt, szárította is bőröm. De az is az igazsághoz tartozik, hogy nem nagyon kedvelem az ilyen arctisztítókat, inkább a szappan és víz kombót részesítem előnyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

kozmetikum.mánia

2012. november 29.

Azért vettem meg ezt a terméket mert rá volt írva hogy nagyrészt természetes összetevői vannak. Háát nem tudom de az én bőrömet irritálta. Továbbá se az illata se az állaga nem jött be nekem. Most WELEDA mandula arctisztító tejet használok, na az a csodaszer! Olyan szép lesz tőle az arcbőröm! Azt ajánlom mindenkinek aki arctejet használ mert ez a nivea pure natural pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Hibiszkusz

2012. november 10.

Szépen leszedi a sminket, jó az illata. Persze ez is belemegy a szemembe, mint az összes többi ilyen lemosó, de összességében ez a legjobb, amivel eddig találkoztam.
Update:
Jöttem lepontozni. Ha belemegy a szemembe iszonyatosan csípi. Emiatt szinte már használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 10.

Update:

Nicu

2012. október 12.

Nagyon jól tisztít, nem irritál. Tisztább a bőröm, a sminket is eltávolítja.
Update: Nem tisztít, mintha sima vízzel mosnék arcot, ráadásul pattanásaim is lettek tőle. Lehet hozzászokott már a bőröm, de váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

Nagyon jól tisztít, nem irritál. Tisztább a bőröm, a sminket is eltávolítja.

laker88

2012. október 1.

Nagyon szerettem ezt az arctisztítót..nagyon szépen megtisztította a bőrömet a sminktől, használat után pedig nagyon bársonyosnak éreztem az arcom, valamint kevesebb pattanásom volt, amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Anna98

2012. szeptember 2.

Kb. 1 hónapja használom, kézzel viszek fel minimális adagot és úgy törlöm át vele az arcom, nekem nagyon bevált. A pattanásos bőrömön is remekül működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

titina

2012. július 5.

Úgy 3 hete kezdtem el használni, jól tisztít, mást nem is nagyon lehet tőle elvárni. Nagyon kevés kell belőle, szóval szerintem jó sokáig ki is fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice