Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2011. szeptember 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

95 %-ban természetes eredetű, paraben-, szilikon-, színezőanyag-, és ásványiolaj -mentes termék. A lágy arctisztító tej bio argánolajjal és bio aloe verával gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a sminket miközben támogatja a bőr természetes egyensúlyát a ragyogó arcbőrért.

bambi023

2012. június 10.

Nagyon tetszik a termék, a természetes összetevők és akciós ára miatt vettem meg (meg mert szeretek új krémeket kipróbálni:)) eddig a sima nivea arclemosó tejet használtam, annál ez klasszisokkal jobb. Szépen leszed minden festéket és koszt, kellemes az illata. Nálam 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Angelheart

2012. május 26.

A természetes összetétele és a kedvező ára miatt esett rá a választásom, és nem bántam meg. Számomra elsőre kissé szokatlan, krémes állaga volt, ahogy mások is írták már, de hamar megszoktam. Bő vízzel lemosva kellemes, tiszta érzetet hagy maga után, és amióta használom, azt tapasztaltam, hogy egyenletesebb és puhább az arcbőröm, valamint nagy örömömre kevesebb a pattanásom. Ezt az arclemosó számlájára írom, mivel ez az egyetlen új arcápolási termékem, minden más a régi maradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. május 10.

Nekem is nagyon bevált ez az arctej! Kellemes az állaga, jól tisztít, és én még az illatát sem érzem olyan erősnek, hogy egyáltalán észrevételezzem. Használat után tényleg tisztának, megnyugodottnak érzem a bőröm!
Ami az összetevőket illeti: Azt írják a csomagolásán is, hogy 95 százalékban természetes eredetű termék. Ezek szerint a harmadik legnyagobb mennyiségben benne lévő glycerin is természetes eredetű lenne?! Mert a glycerin, ha szintetikus és ilyen elől van, akkor nem jó a hatása! Jó lenne biztosat tudni erről!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 10.

doory9

2012. április 26.

Azért választottam ezt a termékcsaládot, mert nagyon tetszett, hogy természetes, de nem jött be. A pattanásaim száma csökkent, de helyette az a pár ami az arcomon volt, hatalmas, piros és fényes, ami napokig csúfít. Az arckréme, az amit szeretek, azt nem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 26.

vrekas

2012. február 25.

Alapozó letisztítására használom. Nekem nagyon bevált. Nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

jucimuci

2012. január 24.

Van hogy kissé húzódik utána a bőröm, pedig olyan mintha hidratálót kennék az arcomra. Jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

p3trababa

2012. január 4.

Nekem bevált. Már 2 hónapja ezt használom, és meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Nekem bevált. Már 2 hónapja ezt használom, és meg vagyok elégedve vele.

joouyee

2012. január 3.

3 hónapja használjuk édesanyámmal együtt. Az én bőröm problémásabb, az övé extra száraz - mindkettőnknek kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

keresztesivett

2011. október 22.

Én is hidegebb időben használom, kellemes illat, nem szárít, kíméletes. Tőlem max. pontot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 22.

szueszti

2011. október 18.

Hidegebb időben használom ezt a lemosót, amikor szárazabb a bőröm. Puha és üde lesz tőle. Egyedül az illatát nem bírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice