Nivea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2017. május 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Biológiai termesztésű bio argánolajjal és bio aloe verával. A lágy arctisztító tonik bio argánolajjal és bio aloeverável gyengéden tisztítja és élénkíti bőrét, miközben támogatja a bőr természetes egyensúlyát a ragyogó arcbőrért. 95%-ban természetes eredetű, parabén-, szilikon-, színezőanyag-, és ásványiolaj-mentes termék.

Bőrgyógyászok által tesztelt. Az érzékeny bőr ápolására is alkalmas.

A termék csomagolóanyaga újrahasznosítható.

Pantene

2017. április 28.

Számomra semleges volt, elhasználtam, de ennyi. Nem hinném, hogy újraveszem, vannak ennél olcsóbbak is ugyanezzel a hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Szindia

2017. január 21.

Először szkeptikus voltam vele es ugy általában a tonikokkal kapcsolatban . De tetszett, hogy argan olajos es Aloe Veras, igy ra esett a választás .
Jol tettem mert nagyon szépen kezeli a zsíros boromet amivel nagyon szenvedek raaadasul használat utan szép es puha is lesz az arcom. Jo az illata, nem erős alkoholos. Biztosan ujra fogom venni :) ajánlom !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

meguntam96

2017. január 12.

Nagyon finom illata van reggel szeretem használni mert tényleg felfrissíti az arcot! Az árát egyedül nem értem..kicsit sokallom :( 4*

UPDT:
Mivel megnéztem az összetevőket és az alkohol is köztük van nem használtam jó ideig. Két napja egyszer használtam azóta gazdagodtam 3 pattanással...én nem ajánlom:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

UPDT:

klnfranciska

2017. január 5.

Nem volt rossz, de azért a kedvenc garnier tonikomat nem tudta leszorítani a helyéről. Nekem egy kicsit szárította az arcomat. Az illatát szerettem, felfrissítette reggel az arcomat, de ennyi. Még azt hiszem anno kuponnal vettem, talán fél áron, így azt mondom megérte, de a teljes árát sokallnám kiadni érte, nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

cattitude

2016. december 26.

még egy régebbi glamour-napon vettem, nem igazán szeretem a nyugati tonikokat, de ennek még egész okés az összetevőlistája és kuponnal megérte. azóta se nagyon akar elfogyni, pedig mindennap használom, de semmi extra hatása nincs. 4 csillagot azért kap, mert meglepő módon valamennyire tényleg tonizál és a ph-értéke is megfelelő, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

QueenB

2016. október 18.

Nem rossz, de nem is kiemelkedően jó termék... Kellemes egyébként, de én pld smink eltávolítására nem igazán tudom használni, mert ebben a Garnier micellás vize, azonnal lenyomja a tonikot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

barva.lilla

2016. október 17.

Nekem nagyon tetszik az illata, frissít és teszi a dolgát:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

Nekem nagyon tetszik az illata, frissít és teszi a dolgát:)

czeale13

(!)
2016. július 28.

Tökéletesen teszi a dolgát ;) ez a legjobb amit eddig próbáltam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Tökéletesen teszi a dolgát ;) ez a legjobb amit eddig próbáltam

lacrymosa88

2016. június 17.

Régebben egy flakonnal használtam el belőle, de nekem kicsit szárította a bőrömet. Az illata kellemes, bár lehetne olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Viki9727

2016. május 24.

Nekem bevált. Szépen rendbe teszi az arcom,a piros pattanásokat hamar eltünteti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.