Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Frizsu, Módosítva: 2015. június 11.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

95%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmazó testápoló

• Hidratálja bőrét és segíti természetes egyensúlyának fenntartását, miközben üde, friss illatot biztosít.
  • A biológiai termesztésből származó argán-és jojobaolajat tartalmazó gazdag formulája intenzív táplálást nyújt bőrének egész napon át.

Stella9

2019. november 13.

Végre találtam egy olyan testápolót, ami:
- nincs telenyomva parabénekkel (a Niveán belül is jellemző ez, sajnos)
- maradéktalanul beszívódik
- valóban hidratál.

Az illatáért nem rajongok, de elmegy és szerencsére pár órán belül el is illan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Végre találtam egy olyan testápolót, ami:
- nincs telenyomva parabénekkel (a Niveán belül is jellemző ez, sajnos)
- maradéktalanul beszívódik
- valóban hidratál.

Az illatáért nem rajongok, de elmegy és szerencsére pár órán belül el is illan.

Diamondbaby

2018. november 11.

Nivea vegán testápolóról a véleményem. Megvettem kipróbáltam. Szerintem ez a legjobb ez a fajta Nivea testápoló. Könnyen beszívódik a bőrbe. Nem ragadsz tőle. Jó iilatú, jó állagú. Nagyon jól hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Kise

2016. július 15.

Ajándékba kaptam anno, és imádtam. Jó az illata, gyorsan beszívódott, az összetevőkkel sem volt bajom. Olcsóbb testápolóra váltottam, de szemezgetek vele mindig....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

spavanilly

2015. november 13.

Nagy csalódást okozott ez a termék. Nem hidratált eléggé, vizes hatásúnak tűnt felkenéskor, és az illata számomra nem volt kellemes. Alig vártam hogy elfogyjon, nem vennék többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

barbiii_sz

2015. október 15.

Enyhe, kellemes illata van, könnyed, gyorsan felszívódik és jól hidratál, ami rögtön érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

oviki

2015. július 23.

Könnyű, nem zsíros, jól hidratál, ami már az első használat után érezhető! Gyorsan beszívódik. Az illata nagyszerű! Az összetevői is tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

Kingácska0807

2015. július 21.

Nagyon jól hidratál. Az illata isteni. Az összetevők miatt is döntöttem a Nivea termékek mellett. Eddig nagy Avon - fan voltam. De innentől csak Niveát vásárolok, amiből csak lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.