Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

yvie

2013. január 23.

Volt egy bontott tégelyem, még akkor vettem mielött bejött volna a porúsösszehúzó változat, kicsit bántam is. 25 voltam mikor elkezdtem használni, megelőzés céljából, olvastam elég sok cikkben hogy a q10 -et már a 20 -as éveink elejétől ellehet kezdeni használni. Most újra elővettem és mondom elhasználom mielőtt lejárna a 12 hó szavatossága. Nyáron kezdtem el, de nekem igen soknak bizonyult. Megvártam míg hidegre fordul az idő, Kb. 3 hónapja használom folyamatosan. Hát néha úgy érzem kicsit sok a bőrömnek. Kicsit csillog töle a homlokom , de nem vészes. Hidratálni jól hidratál, de lehet nem venném újra. Egy próbát megér. Lehet még várok pár évet ezzel a q10-el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Alexa1986

2012. november 8.

Csalódás volt az elődéhez képest. Pórusösszehúzó hatását nem igazán vettem észre, illetve szintén tapasztaltam a felkenés utáni lepergését, ha véletlenül megdörzsöltem vagy bármilyen fedést, pl.: korrektort akartam alkalmazni...Korábbi változata kb. 4-est ért számomra, így erre sajnos csak 3-ast tudok adni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

marianna.fekete

2012. augusztus 30.

Nekem eddig kellemes tapasztalataim vannak a krémmel. Elég gyorsan beszívódik, a pattanás hegei is elég jól leszáradtak. Az illata mondjuk tényleg elég intenzív, de nem kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

r_ivan

2012. március 25.

Van jelenleg is egy bontott tégely és már előtte is használtam. Hidratál és hamar beszívódik, kis idő múlva lehet rá sminkelni reggel. Szerintem csökkentette a két szemöldököm közti ráncot. Viszont néha kicsit "kukacosodik" a felkenés után, mintha lehámlana a bőröm, ezt nem szeretem benne és ahogy látom, másnak is van ilyen gondja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

chyny-eve

2012. február 19.

Pár napja használom ezt a krémet, igazán annyi a problémám vele, hogy amikor felkenem és bemasszírozom, utána elkezd "lehámlani" a bőrömről, ami engem zavar! Nem tudom, miből adódhat ez a kisebb kellemetlenség... Az éjszakai krémmel együtt használom, de mondanom sem kell, hogy várom a tégely kiürülését... :D Amúgy az éjszakai krémje egész jó! Ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni, mert nekem még nem sok van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

kikcse

2011. november 5.

Én az illatát nagyon nem szeretem, túl erőteljes és nem is kellemes, jobb lett volna az eredeti nivea illat, mert az nagyon jó! A krém nem túl zsíros, ami pont jó a kevert bőrnek, de felkenéskor (a kinti kicsit hűvösebb időtől szárazabbá vált bőrömet) nem nyugtatja meg, mint pl. egy vizesebb bázisú krém. Ránctalanító hatást nem vettem észre. Nem vagyok tőle elragadtatva..........el fog fogyni, de ismét biztos nem veszek. Ha már választanom kéne, akkor inkább az Anaconda q10-es krémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

eszter_takacs

2011. július 1.

Sokkal folyékonyabb, mint a sima Q10 plus, és emiatt én kevésbé éreztem hatásosnak. Maradok a Q10 plusnál. (Az illata ennek is jó, és kellemes érzés az arcomon).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

maria0217

2011. május 25.

Ránctalanító hatást nem tapasztaltam,mert nekem még nincsenek:-)
de a bőröm puha lett és beszívódott a krém,és az illata is nagyon jó.
nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 25.

Ránctalanító hatást nem tapasztaltam,mert nekem még nincsenek:-)
de a bőröm puha lett és beszívódott a krém,és az illata is nagyon jó.
nekem bevált.

Crash08

2011. május 25.

Eddig ez volt az egyetlen krém, ami jó volt a kombinált bőrömre, nem zsírosodott a T-vonal, hamar beszívódott. Ránctalanító hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 25.

kata.parkanyi

2011. május 10.

Nekem lassan elfogy egy tégely, és .... hát semmi :-( Ráncok nem csökkentek, nem voltam beájulva tőle. Azt hiszem, lépek tovább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 10.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pimpinella Anisum Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak