Nivea

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bársonyos és könnyen beszívódó éjszakai arcmaszk Q10 koenzim és kreatin tartalmának köszönhetően bőrödet feszesebbé, fiatalosabbá és rugalmasabbá varázsolja, miközben intenzíven hidratálja azt.

• Kreatinnal és 50%-kal több* Q10 koenzimmel gazdagított (*a NIVEA Q10 Power éjszakai arckrémhez képest)
  • Alvás közben használható
  • Beolvad a bőrbe, nem kell lemosni
  • Arcon, nyakon és dekoltázson is alkalmazható

Ár: 2900Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

lenochka

2020. április 3.

Teljesen megvagyok elégedve vele! Másnap a bőröm annyira puha és hidratált lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

DistressedMaszat

2020. március 8.

Egy ajándék csomagba kaptam, pár naponta használom éjjel. Nekem még nincsenek igazi ráncaim, de felkelés után láthatóan eltűnnek a szám, a szemöldököm között és a homlokomon is amik vannak. Nagyon kellemes viselet, néha a nyakam és dekoltázsomra is kenek megelőzés képpen. Magamnak nem tudom megveszem e, ha elfogy, de lehet anyukámnak ajánlani fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 8.

Ildiszirom

2020. február 16.

Kipirosodott és égett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

Kipirosodott és égett tőle a bőröm.

Fruzsiii

2019. december 23.

Szeretem a Nivea termékeket,ezért is gondoltam kipróbálom,ezt a krémet.Alapvetően nincs vele problémám elég zsíros krém reggelre se issza be a bőröm,ezért csak alkalmanként használom,ha nagyon kiszárad a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Naspoja

2019. november 15.

Nagyon tetszett az ötlet, hogy éjjel szépülök alvás közben, csillagos ötös az innovációért. A hatása nem győzött meg, nem fogom újra venni de elhasználom. Van olyan olcsóbb alternatíva, aminek a hatása sokkal meggyőzőbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Uveggalamb

2019. október 29.

Egy tasakos mintát kaptam belőle, ami legalább két alkalomra elég, ha az arcra-nyakra-dekoltázsra is használjuk. Egy semmi extra, klasszikus Nivea illatú nagyon testes krém, érezhetően megül az arcon, így számomra lemosásért kiált.
Akár éjjelre, akár nappalra használjuk, még az ajánlás ellenére is,- miszerint hagyjuk rajta az arcon, mert beszívódik-, lemosnám.
Én nem éreztem semmilyen különösebb hatást, bár valamennyit biztosan hidratál, nekem elég felejthető, nem fogom megvenni. Azt hiszem nem én vagyok az arcpakolások célcsoportja, engem mindig zavar , hogy csöpög az arcom, vagy nem szívódik be valami, vagy hogy az az érzésem, hogy összekeni a ruhámat, mindig szinte várom, hogy lemoshassam az arcomról. Az olyan termékeket imádom, amit úgy lehet viselni, hogy szinte észrevétlenül van rajtunk. Na és ez sajna nem olyan,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

nandy.25

2019. október 15.

A Glamour napokon kaptam belőle a DM-ben 1x alkalmas tasakos mintát. Az állaga nagyon zsíros érzetet okoz a bőrön véknyan felkenve is, amiből reggelre is megmaradt nálam ,VISZONT én örültem ennek, hisz' épphogy száraz, vízhiányos a bőröm. Az illata nekem nagyon tetszett.Hidratált, "selymesbőr" érzést nyújt, rásminkelni is jó érzés volt a puha bőrre.Sajnos az ára nem túl pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Neira87

2019. augusztus 20.

Nekem nem vált be. Nem tudtam olyan vékonyan felvinni, hogy ne maradt volna egy kellemetlen réteg az arcomon a krémből, és a nappali arckrémem se szívódott fel tőle rendesen. Hiába mostam arcot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Nocturama

2019. augusztus 18.

Kellemes állaga van, jó illata. Este felkenem, reggel puha, kisimult arcbőrrel ébredek. Heti kétszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

szanii

2019. augusztus 18.

A krémet nivea nyeremenyjatekon nyertem. Igaz 35 évtől ajánlott, de már 3 napja használom esténként (Anya is), nagyon jó az illata, hamar beszivodik. Reggelre puha, egységes és szép az arcom. Mindenképp elhasználgatom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak