Nivea

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bársonyos és könnyen beszívódó éjszakai arcmaszk Q10 koenzim és kreatin tartalmának köszönhetően bőrödet feszesebbé, fiatalosabbá és rugalmasabbá varázsolja, miközben intenzíven hidratálja azt.

• Kreatinnal és 50%-kal több* Q10 koenzimmel gazdagított (*a NIVEA Q10 Power éjszakai arckrémhez képest)
  • Alvás közben használható
  • Beolvad a bőrbe, nem kell lemosni
  • Arcon, nyakon és dekoltázson is alkalmazható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jatekny

2020. október 12.

Csodásan puha lett tőle reggelre az arcom,nagyon szépen feltöltött,egyenlőre allergiára sincs gyanú.
Az egyetlen ami furcsa nekem,hogy én nem érzem úgy ,hogy teljesen beszívódna,hiába szedtem le belőle félidőbe,hátha vastagon raktam. Így úgy érzem összekenem vele az ágyneműt.
De hatásra eddig kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

De hatásra eddig kiváló.

Jucccc

2020. október 1.

Éjszakára, több rétegben, jó vastagon felkenve szerintem szuper. Eredetileg kombinált, zsíros a bőröm, így eleinte csak keveset kentem fel, de jobb jó vastagon. Érett bőrön is biztosan jól működik. Akciósan vettem, kb ezer forintért, annyit megért. Nekem csak az összetevők végén lévő illatanyagok nem tetszenek benne, miattuk nagyon enyhén csíp, amikor felkenem, de hamar elmúlik. Emiatt sajnos nem fogom újra venni, pedig az össz bőrképen sokat javít - feltölt, kisimít szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

drica

2020. július 12.

Picit tartottam tőle, mert több Q10 készítmény ettől a márkától fájdalmas pattanásokat okozott.
Ez a krém viszont bevált. Nem használom minden nap, de amikor igen, akkor szépen teszi a dolgát. Reggel hidratált, telt arccal ébredek.
Újravenni nem fogom, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 12.

Újravenni nem fogom, de egy próbát megért.

lenochka

2020. április 3.

Teljesen megvagyok elégedve vele! Másnap a bőröm annyira puha és hidratált lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

DistressedMaszat

2020. március 8.

Egy ajándék csomagba kaptam, pár naponta használom éjjel. Nekem még nincsenek igazi ráncaim, de felkelés után láthatóan eltűnnek a szám, a szemöldököm között és a homlokomon is amik vannak. Nagyon kellemes viselet, néha a nyakam és dekoltázsomra is kenek megelőzés képpen. Magamnak nem tudom megveszem e, ha elfogy, de lehet anyukámnak ajánlani fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 8.

Ildiszirom

2020. február 16.

Kipirosodott és égett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

Kipirosodott és égett tőle a bőröm.

Fruzsiii

2019. december 23.

Szeretem a Nivea termékeket,ezért is gondoltam kipróbálom,ezt a krémet.Alapvetően nincs vele problémám elég zsíros krém reggelre se issza be a bőröm,ezért csak alkalmanként használom,ha nagyon kiszárad a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Naspoja

2019. november 15.

Nagyon tetszett az ötlet, hogy éjjel szépülök alvás közben, csillagos ötös az innovációért. A hatása nem győzött meg, nem fogom újra venni de elhasználom. Van olyan olcsóbb alternatíva, aminek a hatása sokkal meggyőzőbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Uveggalamb

2019. október 29.

Egy tasakos mintát kaptam belőle, ami legalább két alkalomra elég, ha az arcra-nyakra-dekoltázsra is használjuk. Egy semmi extra, klasszikus Nivea illatú nagyon testes krém, érezhetően megül az arcon, így számomra lemosásért kiált.
Akár éjjelre, akár nappalra használjuk, még az ajánlás ellenére is,- miszerint hagyjuk rajta az arcon, mert beszívódik-, lemosnám.
Én nem éreztem semmilyen különösebb hatást, bár valamennyit biztosan hidratál, nekem elég felejthető, nem fogom megvenni. Azt hiszem nem én vagyok az arcpakolások célcsoportja, engem mindig zavar , hogy csöpög az arcom, vagy nem szívódik be valami, vagy hogy az az érzésem, hogy összekeni a ruhámat, mindig szinte várom, hogy lemoshassam az arcomról. Az olyan termékeket imádom, amit úgy lehet viselni, hogy szinte észrevétlenül van rajtunk. Na és ez sajna nem olyan,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

nandy.25

2019. október 15.

A Glamour napokon kaptam belőle a DM-ben 1x alkalmas tasakos mintát. Az állaga nagyon zsíros érzetet okoz a bőrön véknyan felkenve is, amiből reggelre is megmaradt nálam ,VISZONT én örültem ennek, hisz' épphogy száraz, vízhiányos a bőröm. Az illata nekem nagyon tetszett.Hidratált, "selymesbőr" érzést nyújt, rásminkelni is jó érzés volt a puha bőrre.Sajnos az ára nem túl pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.