Nivea

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bársonyos és könnyen beszívódó éjszakai arcmaszk Q10 koenzim és kreatin tartalmának köszönhetően bőrödet feszesebbé, fiatalosabbá és rugalmasabbá varázsolja, miközben intenzíven hidratálja azt.

• Kreatinnal és 50%-kal több* Q10 koenzimmel gazdagított (*a NIVEA Q10 Power éjszakai arckrémhez képest)
  • Alvás közben használható
  • Beolvad a bőrbe, nem kell lemosni
  • Arcon, nyakon és dekoltázson is alkalmazható

Ár: 3200Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Uj, celofanos, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Naspoja

2019. november 15.

Nagyon tetszett az ötlet, hogy éjjel szépülök alvás közben, csillagos ötös az innovációért. A hatása nem győzött meg, nem fogom újra venni de elhasználom. Van olyan olcsóbb alternatíva, aminek a hatása sokkal meggyőzőbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Uveggalamb

2019. október 29.

Egy tasakos mintát kaptam belőle, ami legalább két alkalomra elég, ha az arcra-nyakra-dekoltázsra is használjuk. Egy semmi extra, klasszikus Nivea illatú nagyon testes krém, érezhetően megül az arcon, így számomra lemosásért kiált.
Akár éjjelre, akár nappalra használjuk, még az ajánlás ellenére is,- miszerint hagyjuk rajta az arcon, mert beszívódik-, lemosnám.
Én nem éreztem semmilyen különösebb hatást, bár valamennyit biztosan hidratál, nekem elég felejthető, nem fogom megvenni. Azt hiszem nem én vagyok az arcpakolások célcsoportja, engem mindig zavar , hogy csöpög az arcom, vagy nem szívódik be valami, vagy hogy az az érzésem, hogy összekeni a ruhámat, mindig szinte várom, hogy lemoshassam az arcomról. Az olyan termékeket imádom, amit úgy lehet viselni, hogy szinte észrevétlenül van rajtunk. Na és ez sajna nem olyan,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

nandy.25

2019. október 15.

A Glamour napokon kaptam belőle a DM-ben 1x alkalmas tasakos mintát. Az állaga nagyon zsíros érzetet okoz a bőrön véknyan felkenve is, amiből reggelre is megmaradt nálam ,VISZONT én örültem ennek, hisz' épphogy száraz, vízhiányos a bőröm. Az illata nekem nagyon tetszett.Hidratált, "selymesbőr" érzést nyújt, rásminkelni is jó érzés volt a puha bőrre.Sajnos az ára nem túl pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Neira87

2019. augusztus 20.

Nekem nem vált be. Nem tudtam olyan vékonyan felvinni, hogy ne maradt volna egy kellemetlen réteg az arcomon a krémből, és a nappali arckrémem se szívódott fel tőle rendesen. Hiába mostam arcot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Nocturama

2019. augusztus 18.

Kellemes állaga van, jó illata. Este felkenem, reggel puha, kisimult arcbőrrel ébredek. Heti kétszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

szanii

2019. augusztus 18.

A krémet nivea nyeremenyjatekon nyertem. Igaz 35 évtől ajánlott, de már 3 napja használom esténként (Anya is), nagyon jó az illata, hamar beszivodik. Reggelre puha, egységes és szép az arcom. Mindenképp elhasználgatom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Aniko19870805

2019. augusztus 9.

Nem ragacsos, éjszakai kis csoda. Sajnos tipikus Nivea illat társul hozzá, és belenyúkálós, ami miatt nálam 4 csillagot kap. Az illat hamar elillan, de jól esne éjszakára egy kis nyugtató illat. Nem ragadok a párnámba, a hajam sdm ragad az arcomba. Reggel érzem, hogy vam valami az arcomon, azonban ígyis úgyis lemosom. És csodás, puha, hidratált lesz a bőröm. Kipihentebbnek látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Whii

2019. augusztus 8.

Kellemes krém, jó az állaga, könnyen kenhető. Az illata nem rossz, de nem az igazi és hamar eltűnik. Az arcon a kezdődő ráncokat teljesen elsimította, sajnos a nyakamon a makacsabb ráncok maradtak, lehet hosszabb használat után azok is lágyulnak. Reggel nagyon kellemes hidratált érzést ad, de ez az érzet estére el is múlik. Nem rossz, lehet újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

lviki

2019. augusztus 8.

Trnd projekt keretén belül tesztelhettem. Nos nekem elég vegyesek a tapasztalataim.
12 alkalomra elég a doboz szerint..hát én nem tudom de én nem kentem óriási vastagságúan. Az illata és a csomagolása csillagos ötös. Gyorsan beszívódik az is biztos. A nyakam és a dekoltázsom szereti. Na de az arcom....olyam mennyiségbem vittem csak fel mint az éjszakai krémem, ennek ellenére másnap reggel kisimult dekoltázzsal és apró pattanásokkal az arcomon ébredrem:/ még örültem is hogy nem kentem vastagon,...akkor hogy neztem volna ki...uh sajnos nem lettunk baratok, bár elegge nivea fanatikus vagyok. Ez most kicsit csalodas. De tény nyakra és dekoltázsra kenve csoda , viszont ezért megvenni nem fogom közel 5000ftert. Sajnos😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Kleingitta

2019. július 30.

A férjem nem szereti a krémek illatát, de ez kivételesen tetszett neki. :)

Három hete használom a krémet és nagyon elégedett vagyok. Felkenés után nem ragad, nincs tőle zsíros érzete a bőrömnek és hamar beszívódik. Reggelre nagyon puha, friss és selymes lett a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

A férjem nem szereti a krémek illatát, de ez kivételesen tetszett neki. :)

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak