Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reddiamond, Módosítva: 2016. december 1.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A 24 órás intenzív hidratáló testápolót kifejezetten a száraz és nagyon száraz bőr igényeinek megfelelően fejlesztették ki. A bőrnek, ami jól érzi magát és ragyogóan néz ki egész nap. A gazdag formula mandulaolajjal és E vitaminnal gazdagított Intenzív Testápoló Tej, a bőrrel együttműködve természetes úton fokozza a bőr saját nedvességmegkötő képességét miközben érezhetően csökkenti a száraz bőr érdességét. Bőrbarát összetétele bőrgyógyászatilag igazolt.

• Gazdag és krémes formulája intenzíven ápol és táplál
  • Nagyon száraz és száraz bőrre
  • Mandulaolaj tartalma révén puhává varázsolja a bőrt
  • Egész napon át tartó hidratálást biztosít

explicitcherry

2018. szeptember 16.

Sajnos nagyon száraz a bőröm, így állandóan testápolókat használok. Úgy döntöttem kipróbálom a Niveát, biztos megfogja érni az árát. Hát, nem így lett. Az illata nagyon jó meg minden, de egyáltalán nem biztosít több órán át tartó hatást. Kb. 4-5 óra múlva újból száraz lesz a bőröm (érzem, mert húzódik a bőr) és megint be kéne kennem, de ugye nem vihetem magammal csak úgy a munkahelyemre.
Más eddig kipróbált testápolóm bírta egész nap, de ez sajnos nem.
Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Más eddig kipróbált testápolóm bírta egész nap, de ez sajnos nem.
Nekem nem jött be.

vvivien

2017. augusztus 26.

Az illata nagyon finom, jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Az illata nagyon finom, jól hidratál

Agi789

2017. március 16.

Szuper a krém is és az illata is. Nekem nagyon száraz, érzékeny bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

Szuper a krém is és az illata is. Nekem nagyon száraz, érzékeny bőröm van.

szandracska

2017. február 17.

Meg vagyok elégedve vele, elhasználtam egy flakonnal, ami nálam nagyon nagy szó. (Általában mindig ráunok, és továbbadom). Kellemesen hidratál, finom Nivea illat. Ez egy elég nehéz krém, ezért nehezen szívódik be, de engem nem zavar. Ha nem találtam volna tőle jobb - szintén Nivea - testápolót, akkor adnék neki 5 csillagot, de így csak 4-et kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

pkcsi

2017. január 19.

Fantasztikus!!!
Nagyon száraz bőrömre eddig ez vált be a legjobban. Kellemes az illata, teszi a dolgát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.

Fantasztikus!!!

Reddiamond

2016. december 5.

Nagyon száraz a bőröm, főleg így télen. Az összetevői alapján esett most erre a választásom. Ha picit vizes bőrre viszem fel, akkor kicsit várni kell míg beszívódik. De ha nem vizes a bőröm, akkor gyak. azonnal beszívja a bőröm. Jól táplál. Tetszik az illata is. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 5.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside