Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2016. március 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Sensitive nappali arckrém hidratálja az arcbőrt és segít csökkenteni az érzékeny bőr 3 fő tünetét: 1. pirosság, 2. feszülés, 3. szárazság.

Édesgyökér kivonattal és szőlőmagolajjal nyugtatja és ápolja az arcbőrt. Csillapítja a bőrirritációkat és láthatóan csökkenti a bőrpírt. Csökkenti a feszülő bőrérzetet és hidratál. 15-ös fényvédő faktorral segíti a napsugárzás káros hatásai elleni védekezést.

Marolin

2019. augusztus 2.

Én véletlenül vettem ezt a fajta krémet, egy másik Nivea nappali krémet kerestem, ami viszont sokkal jobb állagú és illatú, és a bőrre felvinni is sokkal kellemesebb, mint ezt. Csalódás volt - egyrészt mert nem ezt akartam megvenni, másrészt mert tényleg elég fényes lett tőle a bőröm, nekem túl zsíros hatású. Egyedül úgy tudtam elviselni, hogy vizes kézzel kentem fel nagyon csekély mennyiséget az arcomra, hogy inkább gél hatású legyen és könnyebben beszívódjon/megszáradjon a bőrömön. A háromnegyedét kb elhasználtam, aztán megvettem azt a krémet, amit eredetileg szerettem volna - nem bírtam ki, felbontottam, és kidobtam ezt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Nairam

2019. június 8.

Régebben nagy neve volt ,de mostanra a minősége miatt,kerülöm!!! Irritálja a bőröm,néha csípi.Az illata szúrós lesz hosszútávon. A maradékot a hűtőben tárolom,de nem igazán bírom rávenni magam,hogy elhasználjam,pedig van ott még a Nivea make up starter sminkalapjából is. Az alapozó kukacosodik tőlük! Nekem nem kell többet Nivea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

sztike

2019. április 30.

Fú de nem volt jó ez se...nekem valahogy nem jók a Nivea arckrémek. A nővérem esküdött rájuk még régebben, de amikor lecserélte az összeset Yves Rocher-ra, rámhagyta a Niveákat. Ez konkrétan olyan, mint a majonéz (illatra szerencsére nem). Kissé ságás fehér cucc, ami sűrűn folyik a tégelyben és ha kicsöppenve megszárad, még akkor is pont olyan, mint a megszáradt majonéz. Szerintem hatásra is hasonló, mert olajos fénylésen kívül semmi nem történik. Hétvégén használtam csak, de ennyi idő alatt is hámlásig szárad alatta a bőröm, egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Szandika12

2019. április 23.

Már nagyon régen szerettem volna egy nivea arckrémet, mert úgy gondoltam hogy olyan árkategoriában amit sápítozás nélkül megtudok venni ez a legjobb (márka). Ráadásul ezt most 1300-ert vettem. Szerettem volna a garnieres lemosó mellett most mar valami arckrémet is használni, mert annak azért szárító hatása van. Kicsit meglepődtem a kis tégelyen, mikorr kibontottam a csomagolását :D, de nyilván ez arckrém úgyhogy ez sokáig elég lesz. Nagyon tetszik, hogy nincs illata, nekem nem hiányzik, hogy egy arckrém tele legyen nyomva parfümmel, arra ott a parfüm, persze ezt érzékeny bőrre találták ki. Nagyon tetszenek az összetevői, szerintem még nem láttam ilyen szép összetevőjű nivea krémet. Nagyon tetszett hogy nem hagy zsíros érzetet az arcon, mint például a garnier, cienes arckrém. Kellemes, könnyed krém. Nem okozott egyelőre pattanásokat, hosszan tartó bőrpírt.

Update: Azóta abba hagytam mert mint minden arckrém, pár nap használat után pattanásokat okozott, de oda adtam ajándékba anyának és ő nagyon szereti, az ő száraz bőrére tökéletes :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

abicicaaa

2018. november 21.

Gyuloltem mindenfele nivea arctermeket, egyik se volt jo nekem, de gondoltam adok ennek egy eselyt, mert mindenmentes.
Pattanasokat okoz. Fogalmam sincs melyik osszetevoje lehet a ludas, de mas uj termek nincs a repertoaromban.
Zsiros erzetu krem, az epp roaccutan kura alatt lévő boromet kello mertekben hidratalja, erre nem lehet panasz.
Keves kell belole, mert nagyon vastag krem, elkepzelni se tudom milyen lehet akkor az éjszakai verzioja.
Most adtam fel a dolgot a drogerias kremekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Most adtam fel a dolgot a drogerias kremekkel.

BerniMihaly

2018. október 29.

Okok, az nem elég, hogy semmi pozitív hatása nem volt, mivel a bőröm ugyan olyan dehidratált volt, decsak rontott rajta. Nagyon light krém, és egyszerűen nem szívódik be. Egy külön filmréteget alkotott a bőrömön és hiábamostam le, órák után is hámlott róla. Arra gondoltam, hogy túl sokat vihetek fel belőle az arcomra, de ha ikevesebbet vittem csak ragadós érzést éreztem és 0 beszívódást, 0 hidratáltság, csak diszkonfort érzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

sophiie

2018. október 22.

Tetszik, hogy illatmentes, jó formulájú krém. Viszont nekem nem hidratált eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

kisenikoke

2018. augusztus 7.

Jelentem, elhasználtam.
Nagyon szerettem. Nyáron pont elég hidratálást biztosít azonban téli időszakban sokszor elfért az amúgy nem száraz bőrömön az éjszakai párja is.
Abszolút meg vagyok elégedve, ma ha sikerül pótolom is.

Nagyon szuper! Minden pénzt megér! Nagyon jól hidratál, hamar felszívódik és jó nagy adag.
Semmi negatívum, csak pozitívum.
Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Jelentem, elhasználtam.
Abszolút meg vagyok elégedve, ma ha sikerül pótolom is.

Semmi negatívum, csak pozitívum.
Ajánlom!

NoemiToth

2018. június 28.

Sajnos nekem semmi különlegeset nem tudott nyújtani az alap nivea krém többet ad. 3 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

skyline

2018. május 21.

itt igaz más a csomagolása,de szerintem ez volt nekem is..
tubusos..
jók az összetevői,sűrű az állaga,amitől az elején megijedtem,de nagyon jól beszívódik,és hidratál..ár-érték arányban is nagyon megéri megvenni.jobban szerettem,mint a hasonló hatású lancome nutrix krémet és az ára is jobb..ez az egyik örök kedvenc

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

itt igaz más a csomagolása,de szerintem ez volt nekem is..
tubusos..

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.