Nivea

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henrietta81, Módosítva: 2019. július 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A különlegesen tápláló, kényeztető éjszakai maszkot érett bőrre fejlesztettük ki, hogy az reggelre feszesebbnek, rugalmasabbnak tűnjön. A maszk hialuronsavat és szkvalán olajat tartalmaz, mely arcon, nyakon és dekoltázson is kitűnően fejti ki hatását.

• Hialuronsav és szkvalán olaj
  • 50%-kal több aktív összetevőt tartalmaz, mint a Hyaluron Cellular Filler éjszakai krém
  • Alvás közben használható
  • Beolvad a bőrbe, nem kell lemosni
  • Arcon, nyakon és dekoltázson is alkalmazható

eszterszekely

2019. november 17.

Nem nagyon hiszek a Nivea és a hasonló kategóriájú krémek hosszútávú hatásában, nem is használok ilyeneket, éppen ezért lepett meg hogy amikor kipróbáltam ennek a terméknek a mintáját egész pozitív benyomást tett rám. Reggelre kifejezetten puha, telt, feltöltött valahogy kompaktabb lett a bőröm. Elég nehéz krém, el tudom képzelni hogy van akinek ez már diszkomfort érzetet kelt. Nem fogom megvásárolni és nem azért mert nevetségesen drága egy Nivea krémért, hanem mert ennél nem sokkal drágább több igazán minőségi termék ami nem csak egy napos hatást ér el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Brielle1999

2019. október 6.

Szerintem A Nivea nagyon mellétrafált ezzel a termékkel. Kellemesen krémes, talán táplálja is a bőrt, nem irritál.. De annyira bántóan intenzív az illata, hogy számomra elviselhetetlen. Aki szereti, szívesen átadom. Higiénikusan volt használva, kb 3-szor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 6.

CeCeDrake

2019. szeptember 21.

Az arcomon nem tudtam használni, viszont nyakra és dekoltázsra tökéletes.
Újra venni nem fogom, mert gyógyszertári márkák között van hasonló árú, vagy még olcsóbb, ami jobb. Még nyakra és dekoltázsra is.
Puha, hidratált bőrt eredményez, de semmi extra. A célterület miatt nálam gyorsan fogyott.

(5500 Ft a drogériában és 50 ml, nos a Bioderma Hydrabio 75! ml és 3000 Ft, ami ennél kategóriákkal jobb, ez a Nivea kicsit túl lett árazva szerintem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Az arcomon nem tudtam használni, viszont nyakra és dekoltázsra tökéletes.

degubaba

2019. szeptember 3.

Sajnos csak az illata jó. Eleve nehezen szívódik be a bőrömbe, pedig nem vastagon viszem fel. Reggelre zsíros tőle az arcom, csillog, borzasztó érzés. Nekem nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

czeale13

2019. augusztus 20.

Mindenkinek ajánlom! Könnyen beszívódik és úgy éred el vele a kívánt hatást hogy te csak felkened és alszol egyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Pannamarcsi

2019. augusztus 14.

Szuper az állaga és az illata. Nagyon kellemes, pihentető érzés a bőrön. Praktikus a használata, mivel csak fel kell vinni lefekvés előtt, amíg alszol, ő dolgozik. Nem igényel lemosást, szépen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Másnap nem igényelt a bőröm külön hidratálót, mégis üde és selymes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

demenyv

2019. augusztus 9.

Két hete használom. Elég heti 1-2 alkalommal csak használni. Nálam nagyon nagy előny, hogy tégelyes, így minden egyes cseppjét fel lehet használni. Krémes állagú, és minimális mennyiség elegendő belőle. Első alkalommal vastagon kentem fel, mert maszk-ként gondoltam rá, de igazából minimális is elegendő. Pár perc múlva felszívódik. Nincs zsíros hatása. Feltöltődik a bőröm, rugalmas, friss érzetem van reggelente.
Az illata kellemes, Nivea én imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Az illata kellemes, Nivea én imádom

zellerke

2019. július 28.

Nagyon kellemes megszokott tiszta Nivea illat, viszont sokkal könnyebb, selymesebb állag. Felkenés után minimálisan bizsergető érzés,, ami egyáltalán nem kellemetlen, nyilván a hatóanyagoktól érezhető. Másnapra tömörebb, teltebb bőrrel ébredtem, még a párom is megjegyezte, hogy milyen kipihentnek tűnik a bőröm. Vastagon vittem fel, egyedül a homlokomon maradt egy kis zsíros érzés reggelre, a többit maradéktalanul beszívta a bőröm. Összességében nagyon kellemes használni, jár a maximális pontszám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Orsi114

2019. július 25.

Kombinált bőrre is tökéletes. Eléggé sűrű állagú, jól kenhető krém. Vastagon kenem lefekvés előtt, de sem a párnámon sem felkeléskor a bőrömön nincs maradék 😉 Kényelmes használni. A vízhiányos bőr még egy kis pluszt kíván nyáron, de tömörebb és simább a bőröm 1 hetes használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Squalane eo 1 0

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak