Nivea

Ár:   690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   63 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monip, Módosítva: 2015. január 26.

Kiszerelés:   63 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Csutak

2019. december 26.

Az újonnan nyíló kisboltban találtam rá és egyszerűen csodálatos. :) Finom illata van, a kendő nem karcolja a bőrt, a sminket is szépen leszedi. Sajnálom, hogy már nem gyártják, betáraznék pedig belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

zdoreebaba

2018. július 21.

Vácon a Tibi boltban vettem meg pár hónappal ezelőtt. Aki ismeri ezt az üzletet, tudhatja, hogy olcsóbban lehet hozzájutni a márkásabb termékekhez. Mindenképp Nivea popsitörlőkendőt akartam venni kipróbálásra. Nagyon jó kendő volt. Jól átitatott, kellemes Nivea illattal. Sokáig kitartott mindennapi használat mellett. Puha bőrt eredményezett és nem irritált. A tetejét is jól be lehetett zárni, így nem száradt ki. Ha Vácon járok, akkor újra veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Kendralinx

2016. április 9.

Nagyon jó kis kendő csak kicsit drága az ára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Nagyon jó kis kendő csak kicsit drága az ára

Kingácska0807

2015. július 29.

Szuper kis kendő. Kellemes illat. Puha bőrt eredményez. Nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Szuper kis kendő. Kellemes illat. Puha bőrt eredményez. Nem irritál.

csokalilla

2015. július 9.

Isteni babaillatú, cuki mintái vannak, viszont kissé drága :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Isteni babaillatú, cuki mintái vannak, viszont kissé drága :(

Rita11kocsis

2015. április 11.

A kisbaba bore nem igazan szerette, igy ram maradt a nemes feladat hogy elhasznaljam. En viszont azota is rendszeresen tartok egy csomagot a taskamban ha messzebbre megyek. Remek szolgalatot tesz a nyilvanos mosdotol a keztorlesre, vagy eppen ha csak par orara tudok beugrani a paromhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

kalmaniki

2015. március 17.

A gyermekorvosunk ajánlotta ezt a törlőkendőt az újszülött kisfiúnk bőrére. Az az igazság, hogy nem vált kedvenccé itthon, ugyanis nem elég nedves, így sokat kell elhasználni 1 pelenkázás alkalmával, ráadásul nagyon vékonyak a kendők. Irritációt nem okozott és az illata is kellemes, de nem vesszük újra ráadásul elég drága is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

szivecske

2014. december 1.

Jó minőség, kellemes illat, elegendően vastag és jól tisztítja a szempillaspirált is és ami a legjobb engem eddig kicsit se csípett. Teljes áron drága kissé, bár én még 50%-al vettem anno Glamour napokon. Ja és nagyon cukik a kis minták a kendőkön. Szerintem újravevős lesz, ha többet kikisérleteztem, hogy milyen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

szusmus

2014. január 25.

Nagyon szeretem használni, élménnyé teszi azt is, ami hát lássuk be, valójában nem az :-) Szuper jó az illata, kellően nedves és ezt az utolsó darabig meg is őrzi. Csak az ára lehetne kedvezőbb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

women

2014. január 23.

Nagyon jó a minősége, isteni finom az illata, kicsit lehetne nedvesebb is, ezért egy mínusz, akciósan érdemes venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

Vitaminok: Panthenol