Nivea

Ár:   1092 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1194 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: kozlokova73, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   75 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1194 Ft

Intenzív hidratáló krém, melyet összetevői tesznek különlegessé: a jojobaolaj, mely táplálja a bőrt, E-vitamin, mely megóvja a bőr saját struktúráját. A könnyű formulával rendelkező krém gyorsan felszívódik, s bőrét puhává és bársonyossá teszi.

pH-semleges és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1194 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém (200 ml)
Ár: 900 , Eladó: tboog13
Állapot: bontatlan, Helyszín: Győr és Budapest Lehel piac, Kelenföld , fizetés: Személyes átvétel vagy csomagként küldve
Ár: 1000 Ft + posta vagy csere , Eladó: gangix
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után ajánlott posta vagy foxpost

alongo0716

2018. április 7.

A kezemre szoktam használni,alkalmanként a nyakamra ha száraznak érzem.
Nem olyan mint mondjuk azok a krémek/testápolók,amiket magadra kensz,utána pedig folyamatosan kenni kell,mert ha nem,akkor még a tenyered is csontszáraz lessz.Nem.
Teljesen eltünteti a száraz részeget.Nagyon jó az állaga,és az illata.
Száraz kézre bátran ajánlom.Kis kiszerelés is beszerezhető a drogériákban.Egy próbát megér.Én is így ragadtam le nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

A kezemre szoktam használni,alkalmanként a nyakamra ha száraznak érzem.
Teljesen eltünteti a száraz részeget.Nagyon jó az állaga,és az illata.

Colormonkey

2018. március 27.

Én kézkrémnek használom, nagyon szeretem. Friss, könnyű, az illata is ilyen. Mindig van egy a konyhában, mosogatás és kézmosás után szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Inezke

2018. március 20.

Kedvenc krémem!! Testápólóként, arckrémként és kézkrémként is tökéletes, az illata pedig isteni. Nem hagy zsíros érzetet maga után. Éjszakára szoktam bekenni magam vele és reggelre sokkal puhább a bőröm tőle. Kötelező "fürdőszobai kellék". :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

becca483

2018. március 18.

Egyszerűen imádom!!!
Kb fél éve használom, soha nem cserélném le. Tökéletesen hidratálja az arcomat, télen a hideg által kiszárított kezemre is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Egyszerűen imádom!!!

vajdalilla22

2018. március 17.

Vegyes érzésem van a krémmel kapcsolatban, Kombinált a bőrtípusom, a száraz helyeken hidratál, viszont az egész arcomról elmondható, hogy zsíros hatást kelt rajta, fénylik utána az arcbőröm, illetve ha hozzányúlok is zsíros hatást érzek. Nekem sajnos nem vált be az arcomon, a kezem hidratálására viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

macspamacs

2018. március 2.

Nagyon szeretem ezt a könnyű kis krémet, nekem minden évszakban megmenti a bőrömet a kiszáradástól. Jól hidratál, kellemes illata van és gyorsan beszívódik. Nyilván nem kell tőle csodát várni, de a maga nemében jó minőségű terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

coffeegirl

2018. február 21.

Vegyes érzéseim vannak a krémmel kapcsolatban.. talán jobb felszívódású, mint sötétkék testvére, de egyébként meg nem hidratál jobban. Egy eurós boltokban vettem nem rég ilyet, és ott kb 700 volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Leminda

2018. február 20.

Szuper kedvenc. Illata, állaga, hatása, minden 5 csillagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Szuper kedvenc. Illata, állaga, hatása, minden 5 csillagos.

Drci

2018. február 19.

Csodaszer a száraz bőrre télen. Visszafogott illata van, gyorsan beszívódik, egyből hidratál. Mindig újraveszem és sosem bánom meg, enélkül nem is tudom, hogy élném túl a hideg időt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

treni91

2018. február 19.

Nagyon jó hidratáló. A legkisebb kiszerelés mindig a táskámban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Nagyon jó hidratáló. A legkisebb kiszerelés mindig a táskámban van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.