Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2013. február 15.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem. Stresszheyzetekben erősebben véd.

v1v13n

2019. augusztus 7.

Bíztam benne, de kissé csalódott vagyok. Reméltem, hogy véd legalább 3 órán keresztül, de nem, sajnos kis fizikai terhelés esetén sem jó az izzadásgátló hatása. Az illata nekem hamar elillant. Van rosszabb is, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

nagymarti06

2018. november 12.

Évek óta ezt használom, és nem is tervezek váltani. Nem kell vastagon kenni, még soha nem találkoztam maradékkal a nap végére :) illata minimális szerintem, és csak közelről érezhető. a fekete pólót befogja, úgyhogy nem szabad rajta áthúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

zsazsa

2018. augusztus 28.

Most ezt használom, ez az ami hat. Jó illata van, izzadással sem válik kellemetlenné. Pár évente mindig váltanom kell, remélem addig kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

kremkedvelo24

2018. augusztus 15.

Már jó ideje kedvenc

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Már jó ideje kedvenc

Csipetke

2018. augusztus 8.

Az illata tetszik mint általában minden Nivea terméknek. Mikor felkenem hagy maga után fehér nyomot de ahogy szárad úgy el is tűnik a fehérség. Egész gyorsan megtörténik a száradás. Érzem, hogy izzadok de büdös nem leszek ebben a nagy melegben sem. Még nap végén sem érzek izzadság szagot. Újra kenni sem kell ami nagy pozitívum. Vissza is lehet normálisan tekerni még a vége felé is, nem megy tönkre fél úton, hogy ne lehessen vissza tekerni. Szóval a csomagolás is szuper és kézre áll könnyű használni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Petrappp

2018. július 5.

Hát nekem nem hat, egyáltalán nem gátolja az izzadást és nem túl jó az illata sem, ha leizzadok (felkenve még jó, de utána...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Dhewilgirl

2018. június 4.

Nagyon szégyellem magam, de nekem egyszerűen nem hatnak a vegán/tesztmentes/alumentes/mindenmentes dezodorok... Pedig ebben a kategóriában is megpróbáltam átállni, de egyszerűen semmit nem használtak, és szó szerint büdös voltam nap közepére, rosszabb esetben a tonnányi alkohol még a bőrömet is kimarta. Így egy különösen rossz napon után bevetődtem a DM-ben, felkaptam az első stiftes Nivea dezodort ami akciós volt, és innentől újra boldog időszak köszöntött be. Tudom, hogy nem tesztmentes, de egyszerűen nem tudok már enélkül élni, nap végére sem leszek szagos, nem irritál, nem bántja a frissen borotvált hónaljat, hidratálja is, így nekem ez tényleg csodaszer. Amíg hatni fog, addig ezt fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Annac1234

2018. május 29.

Semmit sem használt...sőt talán még ezzel rosszabb is volt a helyzet.
Ki is dobtam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Semmit sem használt...sőt talán még ezzel rosszabb is volt a helyzet.
Ki is dobtam....

KatrineBratt

2018. március 17.

A stressz, utazás, sport hárömszögében élek, de már többször újravettem ezt a terméket, nekem tökéletes. Az agresszív sportdeó-k (Adidas és társai) gyakran allergiás reakciót váltottak ki. Szerintem ez is elég erős (extra tartós, nehéz lemosni), de nem bántja a bőröm és az illata is nagyon finom. Valóban befogja a sötét ruhát, viszont tekintve, hogy e téren még a fekete ruhához valók is ugyanúgy megteszik és még nem találkoztam olyan termékkel, ami ne hagyott volna (ledörzsölhető) foltot a ruhákon, ezért nem vonnék le tőle csillagot.
A fővárosban a kis kínai mindenes üzletekben töredék áron lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

A fővárosban a kis kínai mindenes üzletekben töredék áron lehet hozzájutni.

fairynorah

2017. december 13.

A sima golyósa bevàlt, ez sajnos nem :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

A sima golyósa bevàlt, ez sajnos nem :/

Antioxidánsok: BHT