Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SziAgi, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Hajformázók

Dús és tartós hatást biztosító hajlakk speciális hajvédő összetétellel, amely segít erősíteni és megvédeni a hajat akár egész napon át.

• Ápol, és nem szárítja ki a hajat.
  • Segít erősíteni a hajat az akár egész napon át tartó formázásért.
  • Segít megvédeni a hajat, és könnyű kifésülni.

AngelHeart80s

2019. március 30.

Először Taft-ot vettem, az is márka, de semmit nem használ, az én hajam szögegyenes, göndörítést, hajfonat utáni hullámokat is ledobja, a Taft-tal sem tartotta meg! DE!! A Nivea igen!!! Több napig benne vannak a hajamban a hullámok, és még az állaga, illata is jobb! Ráadásul pont akciósan fogtam ki! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

SziAgi

2017. január 12.

A Nivea termékekkel alapvetően picit elfogult vagyok, de miután rengeteg más hajlakkot próbáltam, nem véletlenül ragadtam le ennél, és nem szó szerint, mert pont ez az egyik pozitívum, hogy egyáltalán nem válik ragacsossá a hajam tőle, nem érzem úgy, mintha bukósisakban lennék. Heti 1-szeri hajmosás is vállalható még napi többszöri használata esetén is. Az egész napi hatás (mint szerintem minden lakknál) függ az időjárási viszonyoktól (is). A többi Nivea hajlakkról is ugyanilyen jó a véleményem, csak annak ellenére, hogy dús a hajam, úgy érzem, dúsításból sosem elég, ezért maradtam ennél. Így viszont ezt az ígéretteljesítését nem tudom megítélni reálisan, de az biztos, hogy jó tartást ad, nem lapítja le a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.