Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 31.

Fejjegy: zöld jegyek

Szívjegyek: napos jegyek, virágos

Alapjegy: púder jegyek

Nivea Sun EDT Keresem megvételre.
Ár: KERESEM , Eladó: Olgi78
Állapot: Üveges , Helyszín: Budapest, fizetés: --

nicole74

2021. augusztus 22.

Mekkora csalódás! Minap illatoltam Ausztriában, de egyáltalán nem tetszett. Első kifújásra túl sok, szúrós szaga van, egy ideig érezni, elhalványul, aztán nemsokára a nagy semmi. A sima Nivea edt sem tart sokáig, de legalább annak finom krém illata van. És ez még a legtöbb helyen drágább is. Szerintem nem érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

pomme

2020. április 11.

Azt hittem, hogy a nyári Escadáknál semmi sem szállítja gyorsabban az instant nyarat, de ez még annál is jobban "beleaközepébe!" nyár, 35 fokkal, stranddal :) Alapból utálom az összes Nivea terméket, szerintem borzasztó rossz minőségűek, egyetlen pozitívum az illatuk. A sima Nivea EDT rajtam köszönőviszonyban sem volt a Nivea krémek illatával, ez viszont tényleg olyan, mint a naptej. Nagyon élvezem, hogy Nivea naptej illatom lehet a Nivea naptej összes nyűgje nélkül (zsíros, beleragad minden, az életben be nem szívódik, elszínezi a fehér ruhát, rosszak az összetevői, stb..). Nekem ez olyan, mint a Salt Caramel, anélkül élvezem a csömör karamellát, hogy közben elromlana a fogam, vagy meghíznék :D Nagyon szuper! :) Leszáradása nekem édeskés és meleg illat, szerencsére nem lesz virágos. Amiért le kell vonnom egy csillagot, az a tartóssága (2-3 óra 1 fújásnyi, 30 fokban), meg az ára. Hősiesen vártam 2 hónapot, hátha olcsóbb lesz, de mivel egy fillért sem mozdult az ára, így megvettem annyiért, amennyi volt az elején, 45 euróért 30 millit.... Szóval fogy rendesen, de végülis ha még drága is volt, de legalább használom, akkor annyira csak nem volt hiábavaló megvenni.

Megint nyár van (oké, még nem, de már le tudok égni fél óra alatt, az nekem nyár :D), megint megvettem, megint egy vagyonért, mert b*szták behozni Magyarországra, vagy akárhova, ami nem germán terület...na mindegy. A mai jelenet mindenért kárpótolt: odadugom a nyakamat Férj arcába, hogy "nééézd!". Ő meg: "nyár illatod van :)". Ennyi, kész, szuperegyszerű, szuperjó pont ezért, amit mondtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

Cloudberry

2019. május 10.

Ma érkezett meg a német Amazonról, 26 euróért már hozzá lehet jutni. Az illata teljesen megegyezik a Nivea Sun termékekkel, finom naptej illata van a bőrön kb másfél-két órán keresztül, normál hatósugárral, majd bőrközelivé válik, fehérvirágos-krémes beütéssel. Én nem bírtam kivárni, míg itthon kapható lesz (ha lesz-miért ne?), így megrendeltem, nem bántam meg. Nyáron jó lesz fújkodni, illetve elővenni, ha rossz idő van és egy kis "napsütésre" vágyom. A tartóssága miatt vonok csak le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Methyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methyl Benzoate