Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: B, Módosítva: 2015. június 6.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

A Nivea Sun Invisible Protection Átlátszó Spray FF30 könnyű és átlátszó formulája azonnali és hatékony védelmet nyújt a nap káros sugaraival szemben. Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos nyomot a bőrön. Vízálló.

Mariliisa

2017. január 28.

Én minden nap fényvédőt használok kb. 16 éves korom óta, harminc faktor (de inkább 50) nélkül az utcára sem megyek ki, és a spray termékek nagy híve vagyok. Amikor a kedvenc, évek óta jól bevált fényvédőmet sajnos beszüntették, és gyorsan kellett valami, akkor vettem meg ezt, pusztán azért, mert ez volt az egyetlen spray akkor az üzletben. Hát, ma végre kidobtam, még mindig félig volt, de hihetetlen régen állt a polcomon, azóta már többet is elhasználtam másik márka termékeiből, ez pedig közben már biztosan megromlott. Alapvetően a dolgát teszi, a naptól jól véd, de a mindennapos használata sokat rontott a pattanásos vállam és hátam állapotán, a bőrömön zsíros érzete volt, a dekoltázson kifejezetten ragacsos, ráadásul nagyon erős az illata. Strandra ez az illatfelhő rendben, de minden napra munkába vagy egyetemre már nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Tevii97

2016. június 11.

Nem égtem le, de nem is barnultam, szóval 'semmi extra' ..ennyi pénzért valami pluszt is vártam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Mariann88

2015. augusztus 20.

Szintén nyaralásra mentem, nagyon erős napsütésben napoztam több napon keresztül és le sem égtem egyszer sem, viszont nagyon szépen lebarnultam. Régebben azért nem mertem ilyen napvédőket magamra kenni, mert attól féltem, hogy ilyen magas faktorszám melett nem tudok lebarnulni, de ezzel nagyon szépen sikerült.
Biztos hogy jövőre is meg fogom venni, bár sajnos nem fogyott el, így ki dobhatom de még így is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

mitrealina

2015. június 6.

Nekem a 20-as faktorszámú van meg, nem hagy ragacsos érzést a bőrön, bár én inkább a naptejek híve vagyok, ezt is ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 6.

Vika

2015. június 6.

Meg vagyok vele elégedve, nem égtem le vele. Kellemes, hűsítő érzést hagy maga után, nem képez zsíros réteget a bőrömön. Negatívum, hogy elég gyorsan fogy továbbá az ára. Szerintem nagyon drága, vannak jobb minőségű napozószerek, amelyeket ilyen árkategóriában már be lehet szerezni az internetről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

eskuszomhogyrosszbansantikalok

2014. augusztus 4.

Nagy reményt fűztem hozzá, lévén Nivea és az ára is a drágább napozószerek közé sorolja. Nem szerepelt ennek megfelelően. Kissé ragad, a tenyerem legalábbis határozottan, egy órával a használat után le tudom dörzsölni a tenyeremből (ha addig mondjuk nem mostam meg). Beivódással vannak problémák. Az inént olvastam, hogy bekenés után mintha befedne és az izzadás mértéke megugrik. Dettó. Mondjuk ezt mástól is hallottam más krém/spray használata után, úgyhogy nem feltétlenül a termék hibája. lehet az idő volt olyan h amúgy is dőlt volna az izzadság az emberről. Védeni szerintem nem megfelelően véd, nyilván nem fújtam kilószámra, de kicsit leégtem alatta.....mondjuk olyan helyen ahol majdnem egész nap tűzte a nap. Használtam már más 30-as faktorút, azoktól fehér maradtam. Vízállósága szintén kérdéses. Szerintem egyből lejön és újra kell fújni. Én nem javaslom senkinek, csak aki kísérletezni akar. Pláne azok után nem, hogy volt alkalmam kipróbálni egy SunDance Transparent Sonnensprayt (zöld kupakos sportolóknak), ami ha jól tudom jóval olcsóbb, és az kb 2 perc múlva már beivódott a bőrömbe és semmilyen kellemetlen érzést nem hagyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Tvylvis

2014. június 11.

Nagyon vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Egyértelmű pozitívuma, hogy valóban megfelelő védelmet nyújtott, természetesen a megfelelő mennyiség használatával és úgy, hogy mértékkel napoztam. Jól lehet adagolni is, tetszik a fújós verzió. De itt jön negatívum. Ahhoz képest, hogy rá van írva, hogy nem hagy zsíros érzést (ezért is vettem meg), döbbenetesen zsíros marad utána a bőröm, nem szívja be egyáltalán, hosszabb idő alatt sem. Olyan volt a napon, mintha nejlonzacskóban lennék.... rólam, aki nem vagyok különösebben izzadós, csöppekben folyt az izzadtság (ezt még futás közben sem produkálom). A hihetetlenül erős alkoholszag már csak hab a tortán, bár ha csak ez lenne a baj, nem zavarna. Szóval jól véd, de számomra annyira kellemetlen viselet, hogy nem akarok kenekedni vele. Ketteske, mert a védelem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

vedina007

2013. június 30.

Szerettem az állagát, bár nekem azért egy kevés ideig megmaradt a ragacsos érzés. Védett is, de azért leégtem a használata mellett. (Jobban, mint 1-2 más márkánál.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

anar008

2012. december 5.

Szeretem a spray állagát, bár attól tartok nem véd megfelelően, sajnos 2-3 alkalommal leégtem a használata mellett...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

vlilla0522

2012. október 31.

szerettem a spray-s jellegét, viszont az illata nekem sok volt. egy év alatt ráadásul egy kis maradék jól megromlott és elképesztő büdös lett. (a saját csomagolásában, ami azért fura. nem hiszem, hogy ha valaki egyedül használ egy ilyen flakont akkor ki tudja használni egy nyár alatt, illetve hogy ez a megromlás beleférne.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin