Nivea

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. július 17.

Kategória:   Fényvédők

Napolaj spray, amely támogatja a bőrt a természetes, hosszan tartó barnaság elősegítésére, önbarnító nélkül. A formula melanin termelést elősegítő növényi hatóanyaggal támogatja a bőr barnulását. UVA/UVB szűrőkkel megbízható védelmet nyújt.

Vízálló.

20-as és 30-as fényvédő faktorral is kapható

Anita97

Korcsoport: < 18
2018. június 3.

Mivel ez nem naptej,hanem olaj,ráadásul mindössze 20as,nem várható el nagy leégés elleni hatás.
Én magamhoz képest szép barna lettem.Picit piros volt a bőröm napozás után,de másnapra semmi.
Könnyű elkenni,az illata is kellemes,könnyű érzés a bőrön és mint írtam,valóban teszi a dolgát, és barnulást segít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 3.

Cucukaa

2017. november 15.

Kizárólag olajokat használok napozáshoz, mert könnyű elkenni, jól beszívódik és kényelmesebb. Tűző napban is elég jól véd, hajlamos vagyok 11-15 ig is kint lenni a napon, nem égek le vele, maximum picit leszek csak piros akkor is ha órákig a tűző napon vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

Koltaikatalin5

2017. október 20.

Könnyű elkenni, nem úgy mint a naptejeket. Jó az illata, jól véd a leégéstől. Szeretem nagyon, ha nem magam készítem a napolajamat akkor mindig ezt használom ( azért nem teljesen természetes)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

kisanna20000

2017. augusztus 31.

Kellemes a texturaja, nem olajos es hamar beszivja a borom. En egyaltalan nem egek le ha ezt hasznalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

cigarettamacska

2017. július 19.

Kicsi korom óta könnyen barnultam, soha nem égtem le, ezért tavaly nyáron amikor strandon dolgoztam, első napon nagy vagányan mentem ki reggel, minden fényvédő nélkül. Természetesen nap végére mindenem rákvörösre égett, még a lábfejem is. Itt jöttem rá, hogy hoppá, lehet mégis kéne valami naptej. A 30as verzióját vettem meg, bár eléggé mérgelődtem, hogy miért ilyen drága egy fényvédő, na mindegy. Másnaptól napi többször újrakentem magam vele és utána egyszer sem égtem le nyáron. Nagyon puha lett tőle a bőröm, nem ragadtam az olajtól, és annyira gyönyörű barna lettem mellette, hogy szerintem még egy nyáron se volt ilyen szép színem. Megjegyezném szedtem már előtte is karotint, és szedtem is egész nyáron, ami azért segített a barna színben, de a legnagyobb érdem mégis ezé a kis olajé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Ennie86

2016. július 13.

Miért ne?- alapon ezt választottuk a barátnőmmel a nyaralás alatt. A pumpás kiszerelése szuper, és az, hogy egyáltalán nem hagy foltot. Kellemes illata van.
A hátránya, hogy többszöri alkalmazás mellett is leégett a hátam. A vízálló hatása se tart sokáig.
Egynek jó volt, de szerintem a jövőben mást választunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Egynek jó volt, de szerintem a jövőben mást választunk. :)

Mossyka

2016. június 24.

Akciósan vettem a 30-ast, nagyon megérte. Ezt csak a vállamra, karomra használtam a nyaralás alatt, a többi részemet a 6-os olajával kentem. Gyönyörű csokibarna lettem, nem égtem le és nagyon jól megvédte a bőrömet a sós víz szárító hatása ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 24.

juditviktoria

2016. május 23.

Most voltunk 4 napos horgászaton és a hétvégén nagyon szép napos idő volt!Természetesen éltem is az alkalommal és kifeküdtem napozni.
Nagyon szépen és egységesen barnultam le ezzel a napolajjal!Kellemes az illata és hamar beszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

evilshedevil

2015. szeptember 21.

A termék csomagolása egyszerűen szuper, szeretem a pumpás kiszerelést, de mivel olajról van szó az ember keze csúszóssá válik használat közben, viszont a bordázott oldalának köszönhetően nem csúszkál a kezemben, könnyen és egyszerűen használható. Nagyon gyorsan beszívódik és nem marad olajos ragacsos érzet utána és nagyon fincsi illata van ami végig érezhető amíg nem mossuk le. Szerencsére nagyon jól bírja a vizet, kicsit mintha vízlepergető hatása is lenne, viszont fontos, hogy úszás/törülközés után újra alaposan kenjük be magunkat a védelem fenntartása érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

kissbarbara1990

2015. július 19.

Napallergiás vagyok, bőven elég fényvédő nélkül 15 percet töltenem a napon és máris pattanásszerű kemény hólyagok alakulnak ki a bőrömön hastól fejbúbig :(
Ez a fényvédő nálam nagyon jól szerepelt, az eddig általam kipróbáltak közül a legjobban. Mégpedig azért, mert rendes pattanásokat nem okozott, nem jött ki az allergiám, nem égtem le és csodák csodájára barnultam is!!! Nincs tőle olyan érzésem, hogy a bőröm megfullad. Könnyen adagolható, jól kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!