Nivea

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szanii, Módosítva: 2019. július 15.

Kategória:   Fényvédők

• védi a bőrt az UV-sugárzás okozta károsodástól
  • szükséges mértékben hidratálja a bőrt
  • vízálló készítmény

Ár: 3000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, Bontatlan, Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel v. posta a vevőt terheli (Postán maradó!)

szanii

2020. július 19.

DM boxban volt, szeretem használni, nem égtem meg még egyszer sem. Néha ehhez nyúlok, néha meg a Biodermás napozó olajomhoz. Fürdések után mindig újrakenem. Lehet vele barnulni. Ajánlom másoknak is. Arcon is megállja a helyét, nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Chrissy

2020. július 4.

Nekem ebbol az 50 faktoros van, az elsodleges ok, amiert ezt vettem meg, az a kis feher polo rajz az elejen es a hozza valo igeret, miszerint a ruhat is kimeli, vedi. Hat ez annyira nem valt be, nehany feher ruham sargas lett tole, amit csak aztatassal es mososzappannal tudtam eltavolitani, de eros fenyben meg igy se hofeherek.
Amellett, hogy 50 faktoros egy masik jo tulajdonsaga az illata, nagyon szeretem a Nivea naptej illatot. Nekem igazi strand/beach feeling, nagyon nyári.
Allagra tejes, eleg hig, konnyu eloszlatni, felkeneskor ragad, kis ido elteltevel kevesbe ragad, de szerintem maradektalanul sosem szivodik fel.
Hidratalast is iger, ezt egy vallranditassal nyugtazom. Összessegeben nem szarit, de nem is hidratalonak hasznalom.
Sose egtem még le vele, igaz, nem is napozom.
Szerinrem strandra, kirandulashoz, varosi maszkalashoz oke, de irodai napra, munkaba hetkoznapokra nekem ragacsos es a jobb cuccaimat feltem tole.
Csak erdekessegkeppen irom le, a hatoldalan talalhato leiras szerint ez a flakon (200ml) 6 teljes testbekenesre elegendo a gyarto szerint, atlagos meretu felnott eseten. 😮
Ez nem is olyan sok, nem? Egy egyhetes nyaralasra nem eleg 1 flakon, ha naponta tobbszor kened magad.
1 ev lejarata felbontas utan, hogy fogyjon hetkoznap is hasznalom neha alkarra, labszarra, vagyis a ruhabol kilogo, karos UV sugarzasnak kitett vegtagokra. Oltozkodes elott fel oraval felkenem es meztelenkedem, míg fel nem szivodik, igy a ruhaim se bantja, de ha sietos a dolgom, akkor ezt a musort hanyagolom, foleg, ha feher ruhat akarok viselni. Ugyanezert ujrakenesre se hasznalom napkozben.
H

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Sose egtem még le vele, igaz, nem is napozom.
H

rosegangela

2019. október 31.

szerintem az egyik legjobb naptej, amit valaha használtam. Teszi a dolgát, nem ragad és véd, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Hkanna

2019. augusztus 8.

Naptejben nekem csak a NIVEA vált be. Próbáltam drágább, gyógyszertárban kapható 50-es naptejet is, felesleges pénzkidobás volt. Éltem a trópusokon három évet, ott is többet próbáltam, dea NIVEA az egyetlen, ami nem foltosít, és nem égek meg tőle. Idén nyáron ezt vittem a tengerpartra, a 11 éves kisfiam szuperfehér bőre sem égett meg, pedig egész nap strandoltunk. Praktikus az adagolása, könnyen beszívódik, nem zsíros, jó az illata. Jövőre is ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

anette25

2019. július 28.

A DM boxban találtam rá. Az illata nekem túl tömény, kicsit irritál, az állaga viszont nagyszerű, és ez a fújós spray megoldás is tetszik. Úgy gondolom, hogy ezért az árért találhatunk jobb termékeket is .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.