Nivea

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Izord86, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2015. június 3.

Kategória:   Fényvédők

Egyszerű használni, és nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet. Könnyű formulája mentolt és etanolt tartalmaz, ezáltal nemcsak védi, hanem fel is frissíti a bőrt. Az etanol biztosítja az azonnali hűtő hatást és hozzájárul a könnyű textúra kialakításához, míg a mentol meghosszabbítja ezt az érzést.

Minden irányban használható, akár fejjel lefelé tartva is.

Bb.Sophie

2018. április 24.

UPDATE: tavaly nyárom ez lett a párom kedvence, azt mondja igazi Férfi-barát termék mert nem krémes, nem kell kenni és várni h beszívódjon, csak felfújja, elsimítja és kész.

Nagyon szeretem, kényelmes a használata. Már-már olaj-szerű, szépen terül a bőrön és nagyon könnyen beszívódik. Napközben városban rohangáláshoz tökéletes, bárhol és bármikor gond nélkül újra lehet fújni. A mínusz 2 csillagot azért adom, mert:
- arcra sajnos édeskevés :( (szuperfehér bőr + szeplők)
- kellemetlen az illata (tényleg egy kicsit szúnyogriasztó)
- ár-érték arány... (becsapós ez a nagy flakon, de 1-2 hét alatt elfogy rendszeres használat mellett)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

- arcra sajnos édeskevés :( (szuperfehér bőr + szeplők)
- kellemetlen az illata (tényleg egy kicsit szúnyogriasztó)

ebabucci

2017. július 26.

Vörös haj-fehér bőrre ugyan elég kevés a faktorszáma, árnyékba testre jól bevált, szépen kenhető, nem ragacsos.
-2 csillag, ha arcra kentem belőle, vagy az ujjamról az arcomra került véletlenül, könnybe lábadt a szemem, és nem múlt el, míg le nem mostam - nagyon irritáló annak ellenére, hogy nem voltam eddig allergiás semmire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

umpalumpa

2015. június 17.

Előzetes kutatás nélkül vettem meg akciós áron. Tudom, hogy elöl van a listában az illatanyag, de hogy szúnyogriasztó szaga lesz, azt nem gondoltam volna. Ez nem tetszik. Amúgy viszonylag gyorsan és jól felszívódik. Mindennapi szaladgáláshoz megfelel. Napozáshoz magasabb faktorszámút kennék. 4-est kaphatna, ha nem lenne az a szörnyű szag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

helgus96

2015. június 3.

Leárazva vettem én is, teljesen áron nem venném meg. Összetevői annyira nem szépek.. Viszont nagyon jól hűsít, nem ragad utána az ember tőle, és tetszik, hogy spray formájú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 3.

Rony

2015. május 11.

A DM-ben most 1950 Ft-ért vásároltam meg, ugyanis kiárusítják őket. Nagyon tetszik a kiszerelése, imádom, hogy nem kell kenegetni magamat, hanem pár fújás, és kész vagyok. Egyáltalán nem ragad, és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

kocsissbrigi

2015. január 4.

Nagyon szuper :) Szeretem. Nem kell végre órákig kenegetni, nézni hogy hol maradt itt-ott a testemen krém, hogy hova került több, hova kevesebb stb... Egyetlen hátránya, hogy szerintem picit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 4.

diahlin

2014. július 18.

ez a Nivea legjobb találmánya a zuhanyzás közbeni testápoló óta. Személy szerint nőiesebbnek tartom a fehér bőrt a napbarnítottnál, ezért vigyázni szoktam, hogy ne barnuljak le, de mivel biciklivel járok, utálom a ragacsos bőrt, és nem szeretek semmit magamra kenni, hacsak nem közvetlenül zuhanyzás után, így inkább hagytam magam barnulni - eddig. Ez a cucc viszont érzésre tényleg olyan mint egy fújós dezodor, nem ragacsos, nem kell kenegetni, csak pssssz-psssszz és csá! Köszönöm a Nivea fejlesztőinek, hogy kitalálják a gondolataimat. Sehova nem megyek nélküle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone