Nivea

Ár:   490-690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisette, Módosítva: 2013. június 10.

Ár:   490-690 Ft
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
lassugepard

2018. június 25.

Sokáig csak ezt használtam. Pihe puha volt tőle bőröm. Azért a múltidő, mert már sehol sem találok ilyet. Az új olajos tusfürdői a Niveának meg sem közelítik ezt. De azért vannak még jó tusik a termékcsaládban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

anita

2017. augusztus 10.

Ennek a Magnóliás illatnak az újra csomagolt verzióját vettem meg 450Ft-ért. Csodás! Az utóbbi időkben nagyon sok Balea trendkiadásos tusfürdőt használtunk el, így maximálisan érezhető a minőségbeli váltás a Nivea javára. Gazdag és krémes állag, nem irritál, nincs utána bőrszárazság, se viszketés. Az illata annyira kellemes, hogy szívem szerint ki sem szállnék a kádból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

kovacsrekaa

2017. január 23.

Kedvelem
Kellemes az illata, puha utana a borom. Ujra venni nem fogom, maradok a jol megszokott dolgoknal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Kedvelem

Ginerva

Korcsoport: < 18
2015. november 22.

Engem az illata fogott meg. Egyszerűen fantasztikus. Nem egy tipikus Nivea illat ugyan, de engem egy szép virágos rétre emlékeztet, ezért télen nagyon szeretem használni. Viszont nekem egy év után viszketni kezdett tőle a bőröm. Valószínűleg a Butylphenyl Methylpropional-ra allergiás lettem, ugyanis más terméktől amiben szintén van ugyan úgy visztekek. :( kár érte mert amúgy nagyon jól habzik és krééémes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. november 22.

senskin

2015. augusztus 6.

Nem vagyok nivea rajongó, de ez kellemes tusoló és nem szárít+nem irritál.Krémes, vitalizáló.Tényleg nagyon jó! Talán a legjobb nivea. Még Yves Rocher -t is kukába dobom miatta, sőt cserélem vele! Isteni illata van! :)
Ezért adok max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Ezért adok max pontot.

Tecuss

2015. május 11.

imádom! :D bár az illata nem tartós de cserébe pihe puha bőröm van tőle és ha lusta vagyok testápolozni(száraz bőröm van) akkor megúszhatom vele :D örök kedven lesz :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

szivecske

2015. január 29.

Kellemes kis tusfürdő, nekem annyira nem jelent sokat az illata, nem is túl tartós, mint más Niveáknak, viszont annyira szolid és nőies valamiért mégis, hogy nem lehet nem szeretni. Hidratálása szokásos Nivea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Jutka1989

2015. január 9.

Nagyon finom az illata, majd elolvad tőle az ember :) az állaga is jó, nem szárít, érzem magamon zuhanyzás után. Megnyugtató :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

JudyRe

2014. december 30.

Az illata finom,olyan hangulatjavító. Az állaga pont megfelelő. Egyáltalán nem szárít, sőt nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 30.

jizunew

2014. október 20.

Most épp ezt a tusit használom, nekem átlagosnak tűnik a Nivea tusfürdők között, az illata se valami tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.