Nivea

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Dezodorok

A trópusi gyümölcs illatá deo spray 48 órás megbízható védelmet nyújt az izzadás és a kellemetlen testszag ellen.

Candy21

2019. szeptember 14.

Én nagyon szeretem nekem ezek a deok váltak be a legjobban jól véd az izzadság ellen soká tart az illata nem hagy foltot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

SchmitterBettina

2019. július 31.

Nyáron jobban szeretem a spray dezodorokat. Eddig mindig Garnier dezodort használtam, de most vmiért elkezdett használatakor csípni. Gondoltam egy próbát meg ér. Háááát 48 óra???? Semmit sem ér. Izzadok tőle rendes, igaz nem büdit, de akkor is a póló foltos tőle , semmi extra illata nincs és az sem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Makk Zsuzsó

2019. június 23.

Pont ugyanolyan illata van, mint a többi Nivea dezodornak, ezért kár volt legyártani ezt a tarka csomagolást. Na mindegy, a hatása is pont olyan, mint amit megszokhattunk, se több, se kevesebb. Hirtelen felindulásból vettem, mert egy reggel ráeszméltem, milyen jó lenne, ha a munkahelyemre is rendszeresítenék magamnak egy dezodort a kánikulai időszakra. Hát így...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.