Nivea

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

• Tejjé alakuló olajformula
  • Arcra és szemre is használható
  • Értékes, természetes makadámdió-olajat tartalmaz
  • Vattakorong nélkül használható
  • Tökéletesen eltávolítja a sminket, tisztítja a bőrt

Ár: 1000Ft , Eladó: rebuska01
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1200 + postaköltség , Eladó: lora011
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés banki utalással, postázom

szanii

2020. augusztus 2.

50%os kuponnnal vettem meg, inkább az érzékeny vagy a normál bőrre valót szerettem volna, de azokat nem láttam akkor, így erre esett a választásom. télen kifejezetten jól esett ezt használni. Nincs homályos látás ha óvatosan bánok vele. Először az arcomat olajozom, utána külön a szememet (tus,spirál) és nagyon szepen leviszi. Majd vizezés, és a szememet külön micellas vízzel is lemosom.
Nekem nagyon bevált.

Hogy miért dobom ki végül: Linalool , Benzyl Alcohol , Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance.... ha ezt a vásárlás előtt olvasnám, inkább mást választanék...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nekem nagyon bevált.

Fridus0807

2020. június 8.

Leszedi a vízálló sminket is. Kellemes az illata. Viszont a szemsmink leszedése után én is homályosan látok tőle. Ami valljuk be eléggé ijesztő. Kicsit olyan zsíros érzetet hagy a bőrön ami a téli hónapokban kifejezetten jó, de máskor nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Livi87

2020. április 7.

Én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel!Első körben feloldom vele a sminkem majd utána egy vízbázisú arclemosóval átmosom az arcom,végül áttörlöm egy micellás vízzel.A vízálló szempillaspirált és sok sminket is nagyon szépen feloldja.Nem csípi a szemem,nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 7.

Aprile

2020. január 19.

Mindenképp szerettem volna kipróbálni egy itthon is kapható olajos lemosót, hiszen a dél-koreai kedvenceimre mindig sokat kell várni, így nagy erőkkel kezdtem itthoni alternatívát keresni. Végeredményben nem sokban marad el a koreai társaitól. Az INCI egyelőre nem olyan szép, de ár-érték arányban rendben van. Nem sminkelem magam túl erősen, így gyakorlatilag csak némi szempillaspirállal, szemöldökceruzával kell elbánnia, nagy ritkán némi Catrice alapozóval. Mindig két lépésben tisztítok arcot, s double cleansing részeként többnyire helyt tud állni. Mivel alaposan megtisztítom az arcom habzó lemosóval is, így nálam semmilyen réteget nem szokott hagyni. A második lépés előtt, ha néha a tükörbe nézek, úgy érzékelem, mintha nem szedné le teljesen a szempillaspirálom, de hát erre ott van még a második lépés is... illetve az illatosító összetevők is totál feleslegesek benne. Összességében 4,2 csillag inkább, mint 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Coco21

2020. január 4.

A téli hónapokban hajlamos kiszáradni a bőröm, nagyon fel kel építeni a bőrápolási rutint, hogy egyáltalán emberinek nézzen ki a fejem:) Úgy látom ez a lemosó egy jó lépés ebbe az irányba: bár a homályos látás nálam is jelentkezik, lehozza a vízálló spirál+tus kombót, és nekem még igényli utána a hidratálást, a pár csepp argán olajat beszívja a bőröm. Egyébként az érzékeny arcbőrömet nem irritálja, nincs különösebb illata és kellemes használni, remélem télire tényleg csodaszer lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

rebuska01

2019. december 30.

Nagyon szeretem a Nivea arclemosó termékeit!lelkesen emeltem le ma az egyik DM polcáról.
Nos,az élményeim extra frissek,kb 5 percesek.Az én szemem nagyon érzékeny,sok lemosótól kellett 1 használat utánam megválnom....ez a termék is ilyen sajnos.
Gyorsan lekapta a vízálló szemfestékemet,de irritálja még mindig.
Akinek nincsenek érzékeny szem problémái,annak jól hidratáló termék lehet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Gyorsan lekapta a vízálló szemfestékemet,de irritálja még mindig.
Akinek nincsenek érzékeny szem problémái,annak jól hidratáló termék lehet

Sophia00

2019. december 23.

Nekem sajnos nagyon negatívak a tapasztalataim. A vízálló sminket inkább csak szétkeni, illetve nekem zsíros érzetű lesz a bőröm a használata után. A szememet irritálja illetve használata után percekig homályosan látok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Marietta1977

2019. december 20.

Nekem jól vizsgázott, már az első használatkor. A sminkemet teljesen leszedte, minden maradék nélkül, pedig egy makacs szempillaspirál is volt fent.
Kíméletesen tisztított, nem kellett suvickolni, szerintem ár-érték arányban nagyon jó választás. Az illata számomra teljesen jó, igazából nem is nagyon éreztem erős illatot. Ha elfogyna minden hasonló termékem itthon, akkor tuti megvenném,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

RCC

2019. november 24.

Az első pár használatnál túl sokat sikerült pumpálni, pedig kevés is elég belőle. Főleg szemsmink lemosására szeretem használni, jól "fellazítja" a sminket, de inkább a kétlépéses sminklemosáshoz alkalmas. Az arcom utána egy másik zselés lemosóval szoktam áttörölni, a szemeim pedig micellás vízzel, így szépen lejön minden. Önmagában hiába vizezem krémesebb, tejszerűbb formulájú lesz, de ezek után ha csak leöblítem ugyanúgy érződik az olajos réteg a bőrömön. Mivel amúgy problémás inkább a bőröm a normál vagy érzékeny bőrre valót akartam megvenni, nem tudom hogyan sikerült annyira elbambulnom hogy pont a 3. félét vettem le a polcról, de szerencsére nem okozott gondot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Hannamanna0321

2019. november 15.

Nagyon száraz a bőröm, számomra bevált a termék főleg így télen. Egyszerü a használata nincsen ragacsos érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol