Nivea

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

• Tejjé alakuló olajformula
  • Arcra és szemre is használható
  • Értékes, természetes makadámdió-olajat tartalmaz
  • Vattakorong nélkül használható
  • Tökéletesen eltávolítja a sminket, tisztítja a bőrt

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

fairynorah

2021. október 8.

A lila szőlős után vettem meg, mert azt már sehol sem lehetett kapni. Az én bőrömmel ez sem veszett össze, nem zsírosít, a parfüm nem zavar, de sajnos a szempillaspirálom nem bírja leoldani teljesen a bőrömről(sima, nem vízálló), mindig marad a szemem környékén egy kis panda-folt (habzó lemosó után is...valszeg az sem az igazi) így csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Szeos

2021. szeptember 17.

Elhasználtam egy tubussal, imádtam. Nagyon szépen lehozza a fényvédőt, vizes lemosóval könnyen lejön a maradéka az arcomról, a pórusokat gyönyörűen kitisztította. Kiborító, hogy a szőlőmagolajos társával együtt kivonták a drogériákból. Egyedül parfümtartalma miatt nem veszem újra, a parfümös dolgok sajnos kiütik az arcbőröm, nagyon érzékeny vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

xMirax

Korcsoport: < 18
2021. június 28.

A sminket szépen lehozza viszont nekem is kicsit homályos utána a látásom. Átlagos, drogériás olajos arctisztító, viszont amire működnie kell arra működik szóval megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 28.

rekavancsa

2021. június 21.

Amúgy nincs gondom vele, teszi a dolgát, sminket szépen leoldja. Dupla tisztítás első lépésének szuper. Mivel jelenleg szép sorban cserélem le a dolgaimat parfümmentesekre, ennek az illata egyik pillanatról a másikra elkezdett nagyon zavarni. El fogom használni, de ha nem muszáj, nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Letti2

2021. április 26.

Most ezt az olajos lemosót használom, bár azt mondják a lila jobb, de azt még soha nem láttam készleten, amikor kerestem a drogériában, de nekem ez is megfelel. A sminket lehozza. Kell utána egy, sima nem olajos lemosás! Én is homályosan látok tőle, de kb. fél perc alatt elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Tauriel

2021. április 5.

Az első olajos lemosó, amit használtam, dupla lemosás első lépéseként. Az arcomra nagyon szeretem, szépen leszedi a sminket, kellemes a használata. A szememet viszont irritálja és homályos lesz tőle a látásom + a szempillaspirállal nem boldogul. Ezért a szememet micellás vízzel tisztítom le, utána a többi részt ezzel, végül gyengéd lemosó.
Az illatanyagok miatt mindenképp lecserélem, a szőlőmagolajos verzióját néztem ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 5.

fanni5257

2021. április 5.

A szőlőmagolajas verzióját kerestem, ami nyilván mindenhol ki volt már fogyva, azt sosem próbáltam még és talán életem 2. olajos lemosója volt ez, de nekem teljesen bevállt. Olvastam, hogy nehéz lemosni, nekem egyáltalán nem volt ilyen problémám. Nagyon jól eltávolítja a sminket is, a szememre nedves vattakorongra téve használtam, így nem homályosította el a látásomat sem. Ami aggodalmam volt, hogy ennyi pénzért túl rövid időre lesz elég, de mindennapos használattal is egy 1,5-2 hónapra elég volt.Kombinált, helyenként zsíros bőröm van, de nekem nem zsírosította tovább (Balea Med Ultrasensitive lemosót használtam utána 90%-ban, maradék 10%-ban pedig CeraVe habzó lemosót). Nekem jól bírta a bőröm a parfümöt is benne, szóval abszolút újravevős, miután elkalandozok még más olajos lemosók iráyába is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Bettu

2021. március 13.

Nem volt még ilyen arclemosóm, nagyon érdekes, hogy először olaj, majd tejessé változik. Itt találtam rá. Meglepődtem a boltban, azt hittem nagyobb kiszerelés. Nem tudom meddig lesz elég- Kissé nehéz lemosni, de nagyon jó illatú és jó puha lesz utána az ercbőröm. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

MrsCsP

2021. március 9.

Nekem csak egy rövid ideig múik el tőle az arcom szárazsága sajnos, de az illatát nagyon szeretem! Fürdés közben van, hogy az érzékeny részek borotválása után is használom, erre is jó. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Alsace

2021. február 15.

Én is a szőlőmagolajosat kerestem és csak ez volt, szóval gondoltam kipróbálom. Dupla lemosás első lépéseként használom, nedves textil sminklemosó korongra nyomok ki belőle. Szépen leszedi a sminket. Majd fürdéskor a Cerave habzó lemosójával mosom le. Nagyon tisztának érzem a bőrömet, és jót tett a vízhiányos bőrömnek is ez a lemosó. Én nem látok tőle homályosan. Vettem tartalékot is, úgy tűnik ez is kezd fogyni a polcokról...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol