Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2016. december 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratáló és tápláló nappali arckrém száraz és érzékeny bőrre mandulaolajjal és körömvirág-kivonattal. UVA/UVB szűrővel véd a káros napsugaraktól.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 11.

Finom, nem túl intenzív illata volt, de a bőröm hamar beszívta és annyira nem táplált ,mint a nivea care.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 11.

TheMadHatter

2019. december 10.

Sajnos nem az én arcbőrömnek találták ki. Eléggé száraz, tehát szüksége is lett volna rá, mégis alig szívta be, egész nap ragacsos, zsíros érzetet hagyott maga után az arcomon, és még csak nem is kentem sokat belőle. Nem szeretem az illatát sem, így nálam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

NeonPink

2019. szeptember 18.

Az én bőrömnek kissé sok volt, elég olajos/zsíros maradt. Igazából semmi extrát nem nyújtott, bármelyik más arckrém tud ennyit. Ami miatt a kukában kötött ki, hogy nagyon csípte a frissen tisztított bőrömet. Viszketett, kipirosodott és ez egy hidratáló arckrémnél elfogadhatatlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

angelina69

2019. május 16.

Reméltem, jó lesz, mert hát mégis csak egy márka, ami mögött pozitív múlt van. Ez a krém most nem volt az igazi. Az én bőröm a korom előrehaladtával kezd szárazzá válni, és emellett mindig is érzékeny volt. Felkenés után pár perccel úgy tűnt, hogy szépen beivódott, aztán ahogy teltek múltak az órák egyfajta ragacsos érzet kezdett alakot ölteni rajtam. Elnehezítette a bőröm, pedig nem krémeztem be magam vastagon. Pár nappal később apró piros foltocskák (nem kimondottan pattanások) jelentek meg az arcomon. Kb. 10 nap után végleg abbahagytam a kenegetést. A maradék sorsáról még nem döntöttem, de nem szeretek kidobálni ilyen kencéket, mert alapvetően környezettudatos embernek tartom magam. Lehet, hogy lábápolóként végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

lilla28

2018. október 24.

Az éjszakai párjával ellentétben ez bevált. negyedszerre veszem újra. Állaga könnyed, gyorsan beszívodó, kellemes illatú nappali krém. Száraz , érzékeny bőrőmnek megfelel. Amióta használom főleg a őszi-téli időszakban kevésbé száraz az arcom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

HeyZsani

2018. június 21.

Az egesz tubust elhasznaltam a kombinalt boromre es teljesen jol bevalt! Nagyon puha es hidratalt lett tole, a smink is jobban megmaradt rajta ugy vettem eszre. Majdhogynem zseles allagu, konnyed krem, gyorsan beszivodik es nem hagy nehez, ragacsos erzest. Mindenkepp ujraveszem es ajanlom nem csak szaraz borueknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

ago95

2018. április 29.

Nekem ő a legjobban bevált arckrém. Gyorsan beszívja a bőröm és nagyon puha lesz utana. csillagos 5-os

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

liliomszirom

2018. április 24.

Váltanom kellett, mert nagyon száraz lett a bőröm. Véletlenül esett erre a krémre a választásom. Az arccsontom körül hámlani kezdett a bőröm, szabályosan fájt. Nagyjából 3 nap alatt elmúltak a száraz foltok, gyorsan beissza a bőröm és ebben a koranyári időben sem érzem nehéznek. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

blondie0310

2018. április 3.

Kellemes, inkább géles érzetű felkenéskor, mint krémes, ami nekem külön tetszik. Jól ápolja és hidratálja a hámló bőrt is. Szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

recike0214

2018. február 27.

Kb. 2 hónapja vettem, egyszerre a barátnőmmel, ő már a másodikat használja elég száraz a bőre és azt mondta hogy csak issza az arca befelé. Neki nagyon bevált, nekem nem. Nem azért mert rossz, de nekem ez volt az első arckrémem amit használtam is minden nap, először azt hittem aaa de jóó lesz hamar beszívja, nem ragacsos oké. Csak az a baj hogy én mégis valamiért úgy érzem hogy nehezíti az arcom. Mikor a barátnőm mondta hogy neki issza a bőre, rájöttem hogy ez neki való, mert nekem ez az érzés nem volt meg. Úgyhogy nem fogom újravenni, még mindig van benne, de lecserélem a Neutrogena Hydro Boostra, hátha az beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Glyceryl Glucoside, Dimethiconol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.