Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hbad, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Önmelegítő formulájával segít méregteleníteni a bőrt, tisztít, pórusfinomító hatású a láthatóan tisztább, selymesebb és egészségesebbnek tűnő bőrért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

brigitta001

2021. március 15.

Rossmannban nagyon akciósa 375 Ft. volt. Sajnos még így sem jó vétel. Tört fehér, híg gél. Illata átlagos krémillat. Melegítő hatása nagyon rövid ideig tart. Használat közben folyamatosan folyik és csöpög. Ráadásul semmilyen hatást nem láttam. A pórusaim pont olyanok használat előtt mint utána. Viszont irritációt, pattanásokat sem okozott. Remélem kifutó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

fridaylover

2019. január 11.

Nivea tanácsadáson egy kis tégelyes mintát kaptam belőle. Nekem annyira bevált, hogy beszereztem a rendes kiszerelést is.Szemmel láthatóan tisztább a bőröm tőle, események előtt használtam a legtöbbször, annyira látványosan működik rajtam. A pórusfinomítás rövid távú, rendszeresen kell használni. A melegedős effekt a legjobb benne :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Aradi96

2018. november 21.

kicsit ijesztőnek hangzik ez az önmelegítő formula, ellenben a magnólia kivonat biztosan jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

fagas

2018. november 2.

Fúú, hát ez nagyon nem jött be sajnos! Néhányszor próbálkoztam vele, de nem és nem. Folyik össze-vissza, úgy kell az ajkaim széléről leitatni, ill. a szemem környékéről, pedig nem teszek fel sokat! És nem látom a hatását egyáltalán. Az, hogy kellemes az illata édes kevés.:-( Felteszem eladásra, hátha valakit érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

bessie

2018. augusztus 16.

Nemrég vettem, és eddig pár alkalommal kaptam elő. Nem hittem volna, hogy ez a kis tubus mire képes. Arctisztítás után szoktam feldobni, picit beledörzsölöm finoman a bőrömbe és hagyom pihenni. Elég neki egy perc a csodás eredményért. Bőröm érezhetően puhább és simább lesz. Pórusfinomítást 2 alkalomból még nem szűrtem le, de az eddigiekkel is elégedett vagyok, mert egyetlen - beleértve a házi készítésű, gyümölcsökből készült - maszk sem hozott ilyen eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

nellik

2018. augusztus 1.

Rajtam valahogy nem működik, nagyon elnehezíti a bőrömet, zsírosabb, pattanásosabb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

hbad

2018. július 22.

Rossmanban vettem egy hete akciósan 1300 Ft körül.A 3 féle 1 perces maszk közül esett erre a választásom,a másikban komedóképző összetevő van , ebben nincs, nem is okozott ilyen problémát.Szinte minden este felteszem zuhanyzás közben, azt vettem észre, a bőröm napról- napra szebb, hidratáltabb, puhább.Eddig meg vagyok vele elégedve, jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.