Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: panna, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. július 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

mrs.imperator

2016. október 29.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

De vicces hogy rátaláltam erre a termékre, kb 7 éve volt egy tubussal, a dizájn tetszett benne a legjobban, kb csak azért vettem meg..meg kellett egy hidratáló krém az arcomra. Sajnos már nem emlékszem, milyen volt, de már nem is gyártják ha jól látom.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 29.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
annperkins

2014. április 20.

Nekem nagyon bejött, eltüntette a pattanásokat, az illata is jó volt...kár, hogy már sehol nem lehet kapni:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

sophieeny

2013. március 22.

Nem használtam el, először tetszett ez a furcsa kicsit géles állag, de ahogy felkentem nem szivta be a bőröm és olyan kellemetlen volt viselni, mintha zsirral kentem volna be az arcom. 1-2 nap után pedig csak még több pattanást hozott ki, ugy hogy a kukában végezte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Black Fairy

2013. február 25.

Nekem speciel csak még több pattanást hozott ki az arcomon...A végén a nyakamra romlott, ugyanis nem használtam el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Lulu.20

2012. július 20.

Tavaly vettem, az illata nagyon tetszett, de nekem is rengetem pattanás jelent meg az arcomon tőle. Többször próbálkoztam vele, de mindig sikertelenül, nagyot csalódtam. A szekrényben áll használaton kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Tigrisfog

2012. június 19.

Ajándékba kaptam, nagyon megtetszett az a remény, hogy eltünteti a pattanásokat.
Sajnos hamar be kellett látnom, hogy az illatán-állagán kívül számomra semmi erőssége nincs, olyan ragyákkal keltem, mint azelőtt soha. Több esélyt is adtam neki, mindannyiszor kicsapott, így elváltak útjaink.
Lehet, hogy amit ő maga előcsal, azt később kiválóan eltünteti, de én erre nem vagyok vevő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

lau0825

2012. június 6.

Az illatán kívül több pozitívumot én sem tudok mondani róla. Elhasználtam (pár éve) ha már megvettem, de semmit nem csinált a bőrömmel. Se nem hidratált, se nem mattított, a pattikkal se történt semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Mirtillusz

2012. május 30.

Az illata nagyon kellemes, de semmi több. Ha keveset használok belőle, akkor is hamar lepereg, ami igen idegesítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 30.

Vicus

2012. április 2.

Kiárusítva vettem 750 forintért, ennyit megért. Az illata elmegy, az állaga is jó, tetszik, hogy ilyen géles. Kevés kell belőle, nagyon sokáig elég ha csak egy mogyorónyi mennyiséget használok és könnyen eldolgozható, hamar beszívódik. Reggelre puha lesz a bőröm, és nem olyan zsíros. Problémás bőröm van, és nem sok változást vettem észre a használata alatt, nem lett kevesebb pattim vagy mitesszerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

AnZsu

2012. február 6.

Az illata nagyon finom, és egy pár napig még használt is, aztán a bőröm minden használat után egyre csak pattanásosabb lett. És nem is túl olcsó, nem veszem meg még egyszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.