Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: eszter_takacs, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

A finom spray gyors formázást tesz lehetővé, és pillanatok alatt dúsítja a hajat, miközben természetesen puha tapintású marad.

korita07

2016. augusztus 17.

Sajnos én is a negatív tábort fogom erősíteni, mert ez a termék azon kívül, hogy jól néz ki az üvege kész katasztrófa volt számomra is. Akár nedves akár száraz friss hajra fújom nemhogy dús nem lesz tőle a hajam, hanem egyenesen a szöges ellentéte: zsírosítja és nehezíti a hajat, illetve nekem olyan érzésem volt, mintha ragasztót fújtam volna rá. Ilyen árkategóriában vannak ennél sokkal jobb termékek is. De az üveget meg mentem, mert azt legalább tudom majd mire használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

nettike

2015. április 4.

Még ma is megvan a flakonja, pedig már jó pár éve, hogy ezt a hajspray-t használtam nagyjából 1300 ft volt kapható na de megbántam hogy megvettem a frissen mosott hajamra ráfújtam pár pumpálásnyit , moshattam újra a hajamat mert annyira zsíros kinézetűvé tette, borzasztó volt! Az illata az kellemes volt .. de ezzel nem mentem igy túl sokra ..totálisan pénzkidobás volt !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

kicsiliba

2015. március 28.

Nekem semmit nem használt ès mèg zsírossá is tette a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Nekem semmit nem használt ès mèg zsírossá is tette a hajam!

jud678

2014. május 26.

Szerettem ezt a terméket, a dúsító spay-khez képest szépen dúsította is a hajam. Az illata is kellemes volt, viszont a habok sokkal többet tudtak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

_-Mia-_

2013. augusztus 10.

Nagyon finom illatú, de egyáltalán nem dúsít. Sőt, az én fejbőröm hihetetlen mértékben viszketett és hámlott tőle, jó kis idő volt, mire sikerült rendbe hozni a károkat amit ez a spray okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

skorpió

2013. augusztus 10.

A dús hatás elmaradt. Pedig annyira bíztam benne! Nem mondom, hogy nem ér semmit, de ugyanilyen hajat egy átlagos minőségű, és árú hajhab is elér nálam. Nivea ide, Nivea oda, semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

glmunkchip

2013. augusztus 10.

Mikor elkezdtem használni egy kis dús hatást adott a hajamnak, de később egyre jobban zsírosodott tőle a hajam.Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

absinth

2013. február 25.

Épp csak a célnak nem felet meg: nem dúsított, ahogy ígéri. Az illata jó, de ragacsos és nehéz lett utána a hajam, pedig nme fújtam belőle sokat. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

rata.sum

2013. február 24.

Elhasználtam egyet, de elég nyögvenyelősen. Az én hajamat sprőddé és fénytelenné tette, ráadásul ragad is, mint a veszedelem. Mivel valamennyi tartást valóban adott egy rövid időre, kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

darkbeforestorm

2013. február 22.

egy időben rendszeresen használtam és úgy vettem észre hogy tényleg dúsít, de sose mertem egyszerre sokat fújni a hajamra mert nagyon ragacsos lett tőle. így szerintem amiért csak nagyon keveset fújtam nem is volt látványos az eredménye. mindenesetre elhasználom, de nem hiszem hogy megérné újra venni (ha hajat akarok dúsítani akkor ott a schwarzkopf dúsító por)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Felületi hártya képző (film forming) anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3