Nivea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Zuhanyzás közbeni testápoló shea vajjal, száraz bőrre.

Az innovatív termék már zuhanyzás közben ápolja a bőrödet.

jane79

2019. május 10.

Az ötlet nagyon jó. Én is kihagynám a tusi utáni testápoló kenegetését, ha közben is el lehet intézni. De nem jött be, csak a Níveát próbáltam, de lehet, magával a kategóriával van bajom. Olyan érzés volt, mintha egy réteg valami maradt volna a bőrömön de nem a testápoló feeling. Lehet majd később újrapróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

duchess_g

2019. május 2.

Kíváncsiságból vettem meg a formulája miatt, mivel a normál változatát használom naponta évek óta. Meglepően jó volt, nem hagy maga után kellemetlen érzést, nem érzed úgy, hogy ragacsos lennél zuhanyzás után, a törölközőn sem hagy ragadós érzetet. Viszont vigyázzatok mert én párszor majdnem elestem miatta zuhanyzás közben! :D A kádban is hagy maga után bevonatot, ami tisztításnál könnyen lejön, de azért nem szeretném a,,testápolózáson" megspórolt időt naponta pucolásra fordítani :D Valamiért nehezen használtam el, nem jött át ez a zuhanyzás közbeni forma, kicsit visszavetette a zuhizás utáni makulátlan tiszta érzést :D Maradok a sima változatnál, azt hidratálás szempontjából is jobbnak ítélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Reni1889

2019. február 28.

Nagyon szeretem, nagyon kellemes az illata, pont eléggé hidratál. Nekem az egyéb testápolók sosem válnak be, mert a bőröm egyszerűen nem szívja be őket. De ez az egy ami abszolút bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

sophiie

2018. június 25.

Nagyon szeretem, jó illata van és megfelelően hidratál NYÁRON, télen kevés a durván száraz lábaimra. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Zsolt8912

2018. május 27.

Mikor először próbáltam a terméket, kicsit megijedtem tőle, hogy majd nem lesz megfelelő a száraz részeknél, de pozitív csalódás lett a vége. Én is azóta heti max 2x használom zuhanyzás után és imádom. Tényleg nem hagy ragacsos érzetet, illata is nagyon kellemes és nem kell utána a testápolóval bíbelődni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

SzL

2018. március 29.

Elégedett vagyok vele. Mint más tusolás közbeni testápolókat (pl. Isana) ezt is heti többször használom, változó időtartammal (1-2 perc vagy 5 percnél is többet). Utána a bőröm puha és selymes. Ha nagyon száraz a bőröm akkor kevés, de egy mindennapi hidratálásnak megfelel. Tetszik az állaga, a tipikus krém illat is. Használtam már borotválkozás és gyantázás után akkor se okozott irritációt, se viszketést. Ár/érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Lilia84

2018. március 25.

Mindenekelőtt leszögezném, hogy teljesen véletlenül került a kezeim közé a termék, a Nivea Smooth Sensations tégelyes testápoló volt a bevásárló listán, de a páromnak ezt sikerült hazahoznia :) ha már itt volt, gondoltam teszek vele egy próbát.
Én egyszerűen nem értem, hogy miért számít ez parktikusabbnak, mint egy hagyományos testápoló, hiszen ezt is ugyanúgy kell felvinni a bőrre, de ezt még le is kell öblíteni, így mindenképp időigényesebb a használata. Na de a praktkumot leszámítva is leszerepelt nálam. Hidratáló hatást nem vettem észre, ellenben sokszori és alapos öblítés után is hagy egy zavaróan csúszós-nyálkás réteget a bőrömön (na meg a kádban/zuhanytálca alján), viszont egyáltalán nem szívódik be a bőrömbe. Az illata sem tetszik, pedig imádom a klasszikus nivea illatot, de ennek szerintem olyan olcsó parfüm utánzat illata van, de legalább nem tartós.
Maradok a márka hagyományos testápoló verziójánál, az ugyanis nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Maradok a márka hagyományos testápoló verziójánál, az ugyanis nagyon bevált.

Bonzee

2018. március 4.

Ez a kék flakonos verzió egyáltalán nem hidratálta a bőrömet, viszont alig tudtam leöblíteni, ráadásul az illata sem egy nagy eresztés. Két próbálkozás után ment a charity konténerbe.
A fehér flakonos társai valamivel jobban teljesítettek, kellemesebb állaguk és klasszisokkal jobb illatuk van. De számomra akkor is elég macerás a használatuk. Nem érzem azt, hogy a rendelkezésére álló egy-két percen belül - vagy akár egy normális zuhanyzási idő alatt - létrejön az a hidratálás, amire teremtetett. De akkor ácsorogjak és várakozzak még akárhány percig, számolgatva a lábujjaimat és a csempeközöket, amíg úgy gondolom, hogy elértük a kívánt hatást? Vagy kísértsek a lakásban egy szál mosolyban, aztán ugorjak vissza a zuhany alá még egy körre, hogy a maradék cucc távozzon rólam? Valahogy nem érzem teljesen átgondoltnak ezt a terméket, pedig az alapötlet nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

timeadombi

2017. október 30.

Nyáron elég, de ősszel, télen édes kevés. Szuper,hogy nem leszel tőle ragacsos. Nagy negatívum számomra a csomagolás... alig lehet belőle kinyomni a terméket, deformálódik a doboz, de semmi nem jön belőle,pedig alig használtam még. Örülnék egy pumpás kiszerelésnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Viki9727

2017. október 2.

Akciósan vettem, az illata az a tipikus Nivea illatt. Zsírosabb testápolót szoktam használni, de most így ősszel hogy nem olyan száraz a bőröm egész jól működik a dolog. Elég sok kell belőle, zuhanyzás után kicsit megmarad az illata. Amikor nem kádban fürdők, hanem tényleg zuhanyozom csak akkor használom így tovább elég. Szerintem egynek nem rossz, elég drága, így nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).