Nivea

Ár:   890 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: marko.evelin, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Kategória:   Testápolók

A formula egy teljesen új, és kényelmes hidratáló testápolási formát tesz lehetővé. A bőrre való felvitelt követően a selymes hidratálót a víz aktiválja, és azonnal beszívódik a nedves bőrbe, tápláló és ápoló filmréteget képezve, ragadós érzet nélkül.

1. Használd normál fürdőtermékedet zuhanyzáshoz, majd öblítsd le.
2. A közvetlen vízsugárból kiállva kend be nedves bőröd a Zuhanyzás Közbeni Testápolóval.
3. Öblítsd le magadról a Zuhanyzás Közbeni Testápolót
4.Törölközzön meg és öltözzön fel.

Panni21

2019. október 1.

Kétszer használtam, többet nem fogom.
Mindkétszer irritált használat közben, olyannyira, hogy a felszálló gőz (illat) is kaparta a torkom. Mindezek ellenére valami perverz módon mégis hidratál.
Lehet, érzékeny vagyok valamelyik összetevőjére.
Az elgondolás jó, szeretnék más, hasonló termékekkel próbálkozni, de ez kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Kétszer használtam, többet nem fogom.
Lehet, érzékeny vagyok valamelyik összetevőjére.
Az elgondolás jó, szeretnék más, hasonló termékekkel próbálkozni, de ez kuka.

sailorluna

2018. augusztus 10.

mindig is utáltam fürdés után testápolózni, várni beszívódásra, ragadni órákig, így ennek eléggé megörültem. : ) sokkal praktikusabb, időtakarékosabb ezzel hidratálni. inkább csak télen szokott kiszáradni, viszketni a bőröm fürdés után, de ez megoldotta a problémát heti egy-két használattal. lemosás után hagy egy csúszós érzetet, amely törölközés után egy krémes rétegként megmarad, bár annyira zavar. néha a hátamon, mellkasomon mitesszereket, pattikat okozott, sajnos sok testápolóval ez a gondom. a 400 ml-es kiszerelés hónapokig elég volt, így gazdaságos az ára is. összességében jó, de a pattanás okozásért nagy-nagy kár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

vvivien

2018. március 24.

Hiaba szerintem a Nivea testápolókat ez egyszerűen nem hidratál olyan jól mint a többi, 1 hónap ja használom és már alig van benne, más testápolóhoz képest gyorsan fogy. Az illata visszafogott nivea illat es nem ragad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

moni92

2017. november 1.

Kellemes illata van, zuhanyzás után puha a bőröm tőle.

Kellemes illata van, zuhanyzás után puha a bőröm tőle.

Ivy1986

2017. június 18.

Nekem bejön,sokszor lusta vagyok testápolózni akkor tökéletes. Nagyon puha a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

DynaNusser

2017. április 24.

Nálam nyerő. Igaz, rá van írva, hogy borotválkozás után nem ajánlott, egyszer csak próbaként mégis felkentem. Az összes más testápoló felejtős lett, nyugtatja a bőrt, nálam nem képezett semmilyen ragacsos réteget. Plusz pont a javára, hogy hidratálja a tetoválásokat is, így ahhoz sem kell külön ápolót vennem, a fürdés utánra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

evatakacs

2017. április 12.

nehéz, ragad, udorító. soha nem fog elfogyni :(
rossz a szaga, zavaró réteget képez a bőrömön...tragédia

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

nehéz, ragad, udorító. soha nem fog elfogyni :(
rossz a szaga, zavaró réteget képez a bőrömön...tragédia

horvathne1985

2017. március 21.

Nagyon szupi hogy kitalálták! Az illata jó,és nem kell fürdés után testápolózni. Bevallom minden ötödik zuhanyozásnál használom csak mert kicsit macera ha sietek hogy még egy cuccot magamra kenjek -:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

KatalinKelemen

2017. március 20.

Nulla csillagot adnék rá ha lehetne. Fura, kissé csípős szaga van. Az állaga is elég érdekes. Az én bőröm valamiért egyáltalán nem hidratálja, viszont a kád alját életveszélyes vízicsúszdává változtatja. 5-6 alkalommal adtam esélyt neki, hogy bizonyítson, de végül elég gyorsan a kukában landolt. Ahogy látom az összetevői sem túl szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

CzFru

2017. január 20.

Nagyon szkeptikusan álltam hozzá, de hajtott a kíváncsiság, főleg, hogy a testápolókhoz lusta vagyok. Működik! Meglepődtem, mert tényleg működik és nagyon puha utána a bőröm. Még nem vettem újra, de ez nem fog magára sokáig váratni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).