Nivea

Ár:   954 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 954 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2020. március 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 954 Ft

Mandulaolajjal, száraz bőrre

A formula egy teljesen új, és kényelmes hidratáló testápolási formát tesz lehetővé. A bőrre való felvitelt követően a selymes hidratálót a víz aktiválja, és azonnal beszívódik a nedves bőrbe, tápláló és ápoló filmréteget képezve, ragadós érzet nélkül.

1. Használd normál fürdőtermékedet zuhanyzáshoz, majd öblítsd le.
  2. A közvetlen vízsugárból kiállva kend be nedves bőröd a Zuhanyzás Közbeni Testápolóval.
  3. Öblítsd le magadról a Zuhanyzás Közbeni Testápolót
  4. Törölközz meg és öltözz fel.

Ár: 954 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

6vilag

2020. február 2.

Biztos, hogy soha nem vettem volna meg magamtól, de így ajándékként kipróbálhatom. Illata és az állaga is kellemes, kissé folyós, de könnyedén kenhető. Lekentem magam, amíg a hajmosással bíbelődtem, addig hagytam fent. Aztán a kettőt együtt lemostam. Fogalmam sincs, hogy ez elég-e a felszívódásához, mindenesetre tulajdonképpen ennyi vele a teendő. Megtörölköztem, és kész. Hát, még hagyom magam győzködni általa, de az tény, hogy az illata nem marad meg a bőrön (pedig nem bánnám), viszont nem is húzódik, nem feszül használata után.
Valamennyit tényleg hidratál, érezhetően selymesebb a bőr, én meg amúgy sem szeretek különösebben testápolózni. Legyen 4 csillag. Szívfájdalom nem volt, mikor elfogyott, nem veszem újra, nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 2.

noradrenalin

2019. december 5.

Lusta napokon veszem elő mikor már nincs erőm testápolózni vagy nyáron a nagy melegben. Jól hidratál, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

wildrose

2019. november 15.

Csodás, hagyományos kék Nivea illatú, könnyed állagú testápoló, jól eloszlatható, csak nem igazán hidratál. Ettől függetlenül nyáron szívesen használtam, mert a nagy melegben a megszokott testápolók nem esnek jól, viszont megnyugtat a tudat, hogy tettem valamit a száraz bőröm ápolásáért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

rosegangela

2019. október 31.

Nagyon szeretem, mert pikk-pakk képes a száraz bőröm rendbe tenni. Nagyon finom, a megszokott niveás illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Zood

2019. szeptember 12.

Mikor megvettem furának találtam ezt a dolgot h lekell mosni😁 így hát simán felkentem magamra amit senki se próbáljon ki mert soha nem fog beszívódni😂 glamour napokon szoktam venni mert amúgy kemény pénzt kérnek érte 1400 körül van a 400 ml. Annyira puha, sima hidratált leszek hogy imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

bubun

Korcsoport: < 18
2019. július 22.

A lábam általában mindig száraz, a karjaim is egy ideig elég szárazak voltak. Nem szeretem a sima testápolókat mert mindig csípnek és ragacsos érzést adnak, de ettől nagyon puha, sejmes lesz a bőröm. Elég csak két naponta használnom, nekem megérte megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 22.

Kriszta46

2019. május 15.

Mivel lusta vagyok a napi testápolózáshoz, ugyanakkor eléggé száraz a bőröm, nekem nagyon bevált. Lemoshatatlan, viszont enyhe törülközést követően kellemesen puha, testápolóval bekent érzést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

sildi

2019. május 7.

Imádom a Nivea illatot és tetszett a gondolat, hogy egyszerre zuhanyzok és hidratálom a bőröm, de sajnos nekem kicsit ragacsos maradt utána. Próbáltam jobban lemosni, hátha valahogy vízzel jön le a ragacsos réteg, de nem jött össze. Talán extra száraz bőrön nem hagy ilyen érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

dsziszi

2019. április 5.

Főleg nyáron használom, vagy szolárium után. Rögtön érezhetően selymes, puha bőrt varázsol, az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

sophiie

2019. január 22.

A testemen nagyon száraz a bőr így nagyon szeretem ezt használni egy alapos bőrradírozás után. Puha tőle a bőröm, 1-2 napig hidratált. Nem használom minden héten, inkább egy hónapban 1-2x , így a többi napon hagyományos testápolót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).