Nonique

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. január 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Száraz, vízhiányos, irritált, érett bőrre

E fényűző anti-aging kézkrém kifejezetten a nagyon száraz, érett kézbőr ápolására szolgál. A benne lévő hatóanyagok, mint a bio noni, a bio aloe vera, bio gránátalma védik a bőrt a kiszáradástól.

Hajnal_ka

2015. május 12.

A testápolójuk után ezt is megvásároltam, és abszolút nem bántam meg! Imádom ezt a kézkrémet, amióta megvan, a táskámban lapul, de általában elég, ha reggelente kenem be vele a kezem. Este testápoló, reggel pedig ez, és az eredmény látható és érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

melanie500

2014. július 30.

Engem zavar az illata, kimondottan eros, kellemetlen emelyito cukorka illat. A hidratalo hatasaval sem vagyok maradektalanul elegedett, sot! A tubusbol nehez kinyomni a megfelelő mennyiseget. Viszont maga a krem gyorsan beszivodik legalabb. Az osszetevoi tenyleg szepek, de szamomra sajnos nem hozott olyan atuto sikert.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

covergirl

2014. július 1.

Nagyon kedvelem ezt a kézkrémet :) Elsősorban az összetevői miatt landolt a kosaramban, de itthon az illata alapján is egyre szimpatikusabb volt. Hihetetlen gyorsasággal beszívódik, így bármikor bátran bekenhetem vele a bőrömet. Eredmény: tartósan puha, hidratált és kellemes - de nem tolakodó - illatú lesz tőle a kezem. Sok kézkrémmel volt már dolgom, de ezzel teljesen meg vagyok elégedve, mást már nem is fogok venni, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

karli

Korcsoport: < 18
2014. június 6.

Teljesen beszívódik, annyira, hogy tényleg nem krémes a kéz tőle, viszont rugalmas tapintású. Tömör krém, nekem néha télen még is olyan kevésnek tűnt, nem tudom mi hiányzik belőle. Az illata elég erős, olyan gyümölcs cukorkás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. június 6.

Kardvirág

2014. március 21.

Nagy a szerelem! Hihetetlen gyorsan beszívódik, mégis jól hidratál, pedig nekem extra száraz a kezemen a bőr. Az illata elég intenzív és sokáig érezhető, eleinte furcsa volt, de kezdem megkedvelni, friss illat, nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Nyimuska

2014. február 4.

Puha, illatos, hidratált kezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Puha, illatos, hidratált kezek.

gigi

2014. január 26.

Eddig ez az első kézkrém, amire azt tudom mondani, hogy csinál is valamit. Borzasztó kényes kezem van sajnos, nagyon gyorsan kiszárad, a következő lépés a fájó kivörösödött bőr és sajnos ilyenkor télen akkoris ez van, ha kenegetem. Végigpróbáltam már az összes Avonos kézkrémet, sima shea vajat és sok drágábbat is, pl. a 6e Ft-os Clarinst is. De bekentem és vmelyik már a bekenés pillanatában sem ért semmit, a legtöbb a következő kézmosásig ért vmit. Nem tartom csodaszernek, de ezt legalább nem kell óránként újra kenni és szeretem használni. Szép összetevői vannak és ha nem viszem túlzásba a mennyiséget akkor nagyon hamar beszívódik, szinte beszippantja a bőröm. Az illata lehetne enyhébb, mert erős gyümölcs illata van. Ára közepes kategória, kb. 1500 Ft a Müllerben, 75ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

mstindigo

2013. január 5.

Gyönyörű összetevők, és tényleg csodás hatás. A hidegben szétszáradt kezemet azonnal, hosszú időre hidratálta, a körömágyamnak is nagyon jót tett. Viszonylag gyorsan beszívódik, ha nem teszünk sokat, és nagyon puhává varázsolja a kezet. Az illata is olyan növényes, gyümölcsös, nekem nagyon kellemes. Viszont a páromnak megint kicsit kijött az ekcéma a kezén, és ahogy rákente, azonnal kipirosodott rajta a bőr, nagyon irritálta, egyáltalán nem is tudja használni. Ettől függetlenül nekem nagyon bevált, ezért megadom az 5 csillagot, mert biztosan újraveszem, de ekcémás, pszoriázisos, atópiás bőrre óvatosan kenném csak rá, mert irritálhatja azt. Bár ha belegondolok, végső soron ezt nem ilyen spéci problémára találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid