Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Valentine

2016. január 21.

Ezt a krémet 20-as éveim első felében használtam, a nappali változatával együtt. Nem volt nehéz állaga, az illata isteni volt és a pattanásaim is kordában tartotta. Azóta nem tudom mennyire változtattak az összetételén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

ribizlizizi

2015. szeptember 11.

Volt anno egy Vichy krémem, amit nagyon szerettem, sajnos ez nem közelítette meg azt a szintet :( zsírosnak tűnt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Ildie

2015. február 10.

Ez legalább olyan fura, mint a tonikja a Vichynek az is ilyen szélsőséges, vagy nagyon jó vagy nagyon nem. Nekem ez már a 3-dik krém amit elhasználok, vagy a negyedik. Imádom, pikkpakk beszívódik, egyáltalán nem zsíros, reggelre sem leszek zsíros tőle, pedig jó zsíros a bőrőm. Hidratálni muszáj, mert a -20 fokban kis hámok lesznek a zsíros börömön, csodás probléma, de túlhidratálnom meg nem szabad, mert jönnek a ragyák. Na erre tökéletes. Szárazabb bőrre tuti kevés.
A minusz -20 fokban kevés, vettem másik krémet, de amint az elfogy ehhez fogok visszatérni, mert nyárra tökéletes, és nem ő tehet róla, hogy pont olyan helyen kell laknom ahol -20 fok van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

sumire0

2014. november 5.

Én az egész Normaderm kollekciót beszereztem, ez a krém nem vált be sajnos.
a sok pici pattanás helyett mélyenülő bőr alatti gyulladt gombócokat eredményezett és reggelre mindig zsíros volt a T-vonalam. azért elhasználtam hátha csak kezdeti állapotban ilyen de a helyzet később se változott, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 5.

Én az egész Normaderm kollekciót beszereztem, ez a krém nem vált be sajnos.

jud678

2014. május 27.

Annyira bíztam a vichy-ben, hogy több krémet is vettem tőlük egymás után, de vagy semmit nem csinált, vagy rosszabb lett :(
Ez volt a legrosszabb a kipróbáltak közül, nagyon olajos volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

Ez volt a legrosszabb a kipróbáltak közül, nagyon olajos volt.

Szilvi4412

2014. január 30.

most már elég régóta használom. Azért vettem, mert a homlokom apró pattikkal volt tele, de ez szinte teljesen elmulasztotta, éjszakára mindig ezt a krémet használom. Kicsit sűrű az állaga, de mivel viszonylag célzottan viszem fel, nem gond. Az 50ml jó darabig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Daisyyy

2013. november 13.

Sajnos semmit nem ér ez a krém. Amíg használja az ember, azt az illúziót kelti, hogy működik, de ha elfogy és nem veszem újra, a bőröm extra zsíros lesz és kezelhetetlen pár hétig. Problémás és intoleráns bőrre nem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 13.

PaperMama

2013. augusztus 25.

2013.aug.25: te jó ég, hogy én mennyi ideig ragaszkodtam a Vichy Normaderm termékcsaládjához...Egyébként nekem a legtöbbekkel ellentétben tényleg használt, vagy legalábbis nem ártott, mondjuk inkább úgy hogy szinten tartotta a dolgokat és legalább az érzés megvolt, hogy teszek vmit a bőröm ápolása érdekében és még pénzt is költök rá. Merthogy már akkor sem volt olcsó kategória, mikor először elkezdtem használni tizenéves fejjel (a nappali verzióját, ha jól tudom akkor még csak az volt, aztán több év kihagyással visszatértem a Vichy-hez és akkor vettem meg ezt az éjszakait). Ma már nem használnám de hálás vagyok neki - részben vele kezdődött a Krémmániás korszak :)

2012.július 30:
nekem ez a krém csodát tett a bőrömmel! nélkülözhetetlen lett számomra. csodálkozom is a sok negatív kritikán.
több, mint 2 hónapja használom, és nekem beváltotta minden ígéretét: nincsenek azóta ragyáim, sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm. elég egy "mogyorónyit" használnom belőle az egész arcon, könnyű eloszlatni, azonnal beszívódik. nekem nem morzsikálódik, és nem is szárít. tökéletes!

remélem, ezt nem fogják kivonni a forgalomból, mint a nappali társát, mert én akkor konkrétan megőrülök:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

2012.július 30:

Pandácska

2013. június 13.

Nem szerettem az illatát, fura volt az állaga is (valami lötyi jött először, utána a krém). Reggelre kiszárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 13.

polkadot

2013. június 5.

Nekem ez az éjszakai arckrém bizonyult eddig a legeredményesebbnek. Nagyon jó textúrája van; krémes, jól hidratál de mégsem hagy zsíros érzetet a bőrön. Szép, egyenletes bőrfelszínt eredményezett, nekem semmi negatív tapasztalatom nem volt vele, plusz pattanások sem jelentek meg tőle. Nekem nagyon bejött, egyedül az ára miatt nem vettem újra, de ha látom, hogy akciós biztos rávetem magam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Zinc PCA, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0