Nu Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stewensson, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A tiszta és egészséges fogakért használja ezt szuvasodás elleni készítményt, mellyel segít megelőzni a fogkőképződést, mi több a hagyományos fogkrémeknél kétszeresen erősebb tisztítóhatással bír.

monika.t

2015. július 28.

Nagyon jó ez a fogkrém! Ritkán ájulok el vmtitől pár használat után, pláne nem fogkrémtől, mert már elég sok fajtát és árut kipróbáltam. De ilyen gyors és látványos eredményt kétszeri használat után még nem tapasztaltam. Tiszta, fényes fogak lesznek, az elszíneződések is tompultak, pedig ez nem is a fehérítős változat. Az apróbb fogkő lerakódások is eltűntek, persze a komolyabbak maradtak, de két használat után ez reális. Viszont bízom benne, hogy folyamatosan használva ezeknél is szép eredményeket lehet elérni. Egyszerre nem kell túl sok belőle, sőt azon is gondolkodom, egy idő után megpróbálom vagy kúraszerűen használni vagy ezt csak heti 2-3 alkalommal, váltogatva más fogkrémmel. Negatívuma talán annyi, hogy nem nagyon habzik és nem ad friss, üde érzést, ezért célszerű utána szájvizet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 28.

garden32

2014. január 24.

Valóban borzalmas! Teljesen egyetértek Evie-vel, mi is ezeket tapasztaltuk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

Valóban borzalmas! Teljesen egyetértek Evie-vel, mi is ezeket tapasztaltuk!

Libra

2013. május 22.

Kb. 2 éve felváltva használom a fehérítős fogkrémjükkel. Szerintem nagyon jó. A másikból többször veszek, mert dohányzom - sajnos -, de a lányom meg ezt szereti jobban. Én csak jókat tudok róla mondani/írni. Ezen kívül használom a száj spray-t is. Együtt tökéletesek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 22.

Evie

2012. augusztus 16.

Borzasztóan rossz, konkrétan mintha meg sem mostam volna semmivel a fogamat. Az hagyján,hogy friss érzetet nem ad,de az egész családnak (több tubus elhasználása során) feltűnt,hogy már pár nap alatt több plakk is marad a fogain, szóval pont, hogy az ellenkezője történik annak, amit ígér. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.