Nu Skin

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőr puha, friss érzetet nyer az alapos hidratálásnak köszönhetően. Különösen ajánlott borotválkozás előtti és utáni kondicionálásra, mivel csökkenti a borotválkozás okozta kiszáradást.

Fő összetevők:

• Aloe Vera: hidratáló hatásáról ismert.
  • Pantenol: a B-vitamin családjának tagja; frissítően kondicionál.
  • Hialuronsav: hatékony humektáns szer, mely segít az ideális nedvességszint megtartásában.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Buci86

2019. november 12.

Büdös és ragacsos érzetet hagy maga után, majd miután megszárad maszk szerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Büdös és ragacsos érzetet hagy maga után, majd miután megszárad maszk szerű.

m_anyta94

2018. május 18.

Nem mondom, hogy rossz de sajnos ez egy olyan cég illetve termékek,hogy emberek árulnak -reklámoznak és sajnos ilyenkor az a helyzet, hogy bármiről is legyen szó jó páran ha nem is jó csodaszernek állítják be.. szóval volt szerencsém ki próbálni néhány termeket tolluk többek közt EZt a bizonyos vélt is ..,nem mondom, hogy rossz de abban biztos vagyok hogy ebben az ár kategóriában sokkal jobb minőségű termékeket tudok vásárolni.
Sajnos számomra negatív csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Sajnos számomra negatív csalódás volt.

buba83

2017. augusztus 28.

Ez volt az, amit csak kölcsön kaptam barátnőmtől a közös nyaralás alatt és nagyságrendekkel felülmúlta a másik ilyen célú terméket, amit én magammal vittem.
Pikk-pakk beszívódott, kellemesen hűsítette a bőrt, jó érzés volt a használata még az arcomon is. Másnapra abszolút nem volt nyoma a napozás okozta pirosságnak. Ha nem lettem volna túl pofátlan, onnantól kezdve csak ezt használtam volna, annyira szuper volt, mikor kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Moringa

2017. április 5.

Nem szerettem. Hideg nyálkás érzetet ad, nem éreztem, hogy eggyé válna a bőrömmel. Férfiaknak borotválkozás utáni gélnek viszont szuper lehet!

pera24

2013. augusztus 23.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen. Az állaga tökéletes pont ilyet akartam, viszont az illatát nagyon nehéz megszokni, ezért nem adok ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Libra

2013. május 22.

Amikor megismerkedtem a Nuskin termékekkel, először ezt használtam az arcomra. Nagyon jó volt. Lefekvés előtt bekentem, és reggelre gyönyörű volt az arcom. Azóta eltelt 2-3 év, már mást használok az arcomra (öregszem :( ), de a lányom előszeretettel használja, és még valami: amikor megégett a kezem (kicsit, nem vészesen), ráfröccsent az olaj, és bekentem vele, hihetetlenül jól hűsítette, és pár óra múlva alig látszott az égés nyoma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Sodium PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

RNA

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.