Nu Skin

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evie, az összetevőket feltöltötte: MsDarcy, Módosítva: 2013. január 24.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kíméletes, szappanmentes arctisztító normál-száraz bőrre.  Védelmet nyújt a bőr vízháztartásának minden használat során. Csakúgy, ahogy a szójában gazdag étrend segít a bőr puhán és rugalmasan tartásában, úgy a szójalipidek bőrtápláló hatása is biztosítja, hogy a Creamy Cleansing Lotion használatával még a legszárazabb, legérzékenyebb bőr is puhává, hidratálttá váljon. A gyengéd, szappanmentes tisztítókrém eltávolítja a lerakódásokat és szennyeződéseket.

beautycare

2017. november 23.

A maga nemében szerintem ez egy Jollie Joker! Nem kívánhatnék jobbat: kombinált bőröm van, eléggé vízhiányos és rögtön látom, mennyire feltölti az arcomat és olyan egészségessé varázsolja. Nagyon szeretem! Kozmetikusom ajánlotta, előtte kipróbálta a bőrömön és azóta is hozza azt a hatást.
Táplál. Feltölt. Selymessé teszi a bőrödet.
(ugyan azt írják, töröld le, én simán a bőrömön hagyom, hadd szívja be. Ilyen drága krémet minek törölgetnének le? Akinek igazán száraz bőre van, annak egyébként is totál beszívja!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Táplál. Feltölt. Selymessé teszi a bőrödet.

reakovats

2017. május 13.

Ahhoz képest, hogy száraz bőrre való, a zsíros arcomat simán helyrehozta. :D A saját bőrtípusomra való pont elfogyott, ezért kértem kölcsön a húgomét, aki ezt használja és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít, alig érezhető, de kellemes az illata és felfrissül tőle az arcom. Plusz nem zsírosodik vissza néhány órán belül, mint az előző lemosómnál. Sminkeltávolítóként viszont elnehezítette a szemem, arra inkább mást keresek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Niki1991

2014. február 10.

Nekem nem tetszik az illata. Habár a bőröm puha lesz, mégsem érzem tisztának. Nekem se szedte le a sminket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

MsDarcy

2013. január 22.

Nagyon jó arclemosó, az eddigi legjobb, amivel találkoztam. A vízálló szemfestékemet nem viszi le maradéktalanul, de ezt megoldom szemfestéklemosóval. Az ára húzós, de ha belegondolok, hogy mennyivel kevesebb, vagy olykor semmi krém kell hozzá, megéri. Az eredmény üde, tiszta, hidratált, ragyogó arcbőr, mint a reklámokban. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Evie

2012. augusztus 16.

Tökéletes arc- és sminklemosó, maradéktalanul leviszi a vízálló sminket is, annak ellenére, hogy alapvetően nem erre való :)
Azt adja,amit ígér, mindezt enyhe, finom púderes illattal. Nagyon kevés is elég belőle, hogy az egész arcomat lemossa. Használata után semmi szükség már arckrémre sem, úgyhogy valójában gazdaságos befektetés. Több,mint egy éve megvan, és 2-3naponta használom: a harmada fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.