Nu Skin

Ár:   4583 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló permet hajra, arcra és testre

A bőrpermet segítségével bármikor felfrissíthető a bőr.

Kicsikini

2015. október 20.

Egyszer vettem belőle, többet nem venném. Az árához képest, minimálisan hidratál, de inkább csak frissítő hatása van. Nekem csalódás volt ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Catlover

2015. június 22.

Szuper termék, imádom! Az egyetlen ami működik, táplál, hidratál, nyugtat, ápol és ténylegesen felszívódik, nem csak összeragacsolja az ember bőrét. Mivel csak pár fújás kell belőle, ezért nagyon sokáig elég, ezért az ára is megfelelő. Smink előtt is kiváló és felfrissítésként is bejött. Nyáron éjszakára bőven elég ennyi, napozás után pedig csodát tett a bőrömmel. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 22.

szivarvany80

2015. május 27.

Elsősorban smikelés előtt használom pár perccel (felébred tőle a bőr), s sminkelés után ismételten, hogy természetesebb hatást keltsen a smink. Erre a célra nekem teljesen megfelel. Mivel elég sokáig elég, ezért ár-érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Roseberry

2015. április 29.

Rendkívülien sokoldalú ez a termék. Hajra, arcra és testre egyaránt lehet használni. Kezdetekben smink előtti hidratálóként használtam és remekül működött. Most már testre és hajvégekre is szoktam belőle fújni. Újra fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Sabinilla

2013. augusztus 11.

Nagyon szeretem ezt az ápoló permetet, többfélét is kipróbáltam már (Clinique, La Roche, Vichy), és jobb mindegyiknél. Mivel pumpás, könnyebben adagolható, nem folyik össze-vissza, mint a spay-es társai. Én előhidratálásra használom, amikor több időm van kencézni reggel, illetve alkalmanként este is, amikor nem használok arckrémet. Jól hidratálja, puhítja az arcom, (hajra nem használom, oda sajnálnám, meg oda van más termékem ), maradéktalanul beszívódik, utána olyan ress, üde az arcbőröm tapintásra is. A sok jó összetevőnek köszönhetően tisztaságillata van, én a hűtőben tartom a max hatás érdekében. Nyáron hozzátartozik az arcápolási rutinhoz, sajnálni fogom, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Kata lizator

2013. április 24.

Amikor nem érhettem az arcomhoz (bárányhimlő miatt), akkor ezzel permetezgettem az arcom, hogy hidratáljam - a sok szárító szappanozás után. Hidratáltabb lett sokkal, de mindennapokra, amikor az ember lányának a bőre egészséges, kevéske. De jól frissíti az arcot, főleg nyáron lesz szerintem nagyon jó. És sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

MissM

2012. szeptember 21.

Árához, nevéhez képest többet vártam tőle. Nem egy rossz termék, de még egyszer nem venném meg. Hidratál ugyan, de inkább a hajamra fújom. Előnye annyi, hogy kényelmes, hidratálhatunk akárhol, hiszen csak fújni kell, de sajnos semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

csokypuding

2012. június 29.

Férfi létemre imádom! Már több, mint fél éve használom, egyszerűen hihetetlen!
Napozás, borotválkozás után, vagy egyszerűen, ha csak felfrissülésre vágyom. Mindig ott van a táskámban. Nagyon jó a hidratáló képessége. Bátran merem ajánlani bárkinek! Köszönöm, hogy megmutatták nekem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Férfi létemre imádom! Már több, mint fél éve használom, egyszerűen hihetetlen!

tedy

2012. április 28.

Leginkább a hajamra használom szárítás előtt.Satírozott,szőke hajammal csodákat művelt!Gyönyörű,egészséges lett tőle,nem használok más ápolót mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

mokojka

2012. április 12.

Nyáron napozás alatt,után használtam.Nagyon enyhe illata van,szerintem inkább frissít,mint hidratál,de mindenképp kellemes használni.Azért egy egyszerű frissítőnek elég húzós,ennyit nem ér,nem venném újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.