Nu Skin

Ár:   15 600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buba83, Módosítva: 2017. július 19.

Ár:   15 600 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online

"Színezze, formázza és varázsolja dúsabbá szemöldökét a legutóbb bevezetett termék segítségével! Könnyedén kikeverheti az ideális árnyalatokat, réteges felvitellel dolgozhat az intenzitáson az igazán stílusos ívekért. Tökéletes a természetes vagy az intenzívebb, hangsúlyosabb megjelenés kialakításához egyaránt."

Ár: 3500 Ft + posta , Eladó: tedy
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Banki utalás
Narkni

2018. november 12.

Nagyon jó áron jutottam hozzá, hát gondoltam, kipróbálom!
Nagyon könnyű a benne található ecsetekkel dolgozni!
Szép, variálható színek.😃
Az ára egyébként húzós szerintem, ezért 4 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon jó áron jutottam hozzá, hát gondoltam, kipróbálom!
Nagyon könnyű a benne található ecsetekkel dolgozni!
Szép, variálható színek.😃
Az ára egyébként húzós szerintem, ezért 4 csillag

buba83

2017. július 14.

Ajándékba kaptam és imádom! Korábban szemöldökceruzákkal próbálkoztam, aztán egy olcsóbb márka hasonló szettje hatalmas csalódás volt. Drogériákban is nézegettem ilyen termékeket de valahogy nem vettem meg egyiket se. Ezzel viszont nagyon boldog vagyok. Csodásan kitölti a hiányos részeket a szemöldökömben, könnyű vele korrigálni/kiegészíteni az ideális vonalát és az eredmény nem lesz műhatású. Többen megdicsérték azóta a szemöldökömet, hogy mit csinálok mert annyival szebb..A kis ecsetekkel és kefével könnyű a használata, néhány perc alatt kész is. A sötétebb és a világosabb árnyalattal könnyen kikeverhető a szemöldököm szinéhez passzoló árnyalat. A highlighter pedig megszépíti a végeredményt. Nem tudom, meddig fog tartani egy doboz, egyelőre néhány hete használom és még nem látszik, hogy fogynának a színek.Remélem sokáig elég lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Propanediol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.