Nu Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: norell.fok, Módosítva: 2012. április 10.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Ajakápolók

Kellemes vanília kivonatával hidratál és puhává tesz, valamint óv az öregedés jeleinek megjelenésétõl.

reakovats

2017. május 13.

Az egyetlen ajakápoló, amit magamra tudok kenni és nem lesz még szárazabb tőle a szám, sőt! Kellemes "nyár" ízű, nem leszek rosszul tőle és puhítja az egyébként érzékeny ajkaimat. Évek óta csak ezt használom, bárkinek jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Lacurvaes

2016. május 26.

Nekem nagyon tetszik ez az ajakbalzsam. Teljesen semleges az illata, ha felkenem nem látszik, hogy van az ajkamon valami. Jól hidratál és nem érzem azt az idegesítő zsíros érzést. Egyedül az eos produkált még ilyen hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

olcsoboardshort

2015. január 4.

Nekem nem jott be.Hamar lejon es szaraz a szam.Pedig szeretem a Nu Skint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

Nekem nem jott be.Hamar lejon es szaraz a szam.Pedig szeretem a Nu Skint.

Libra

2013. május 22.

Én ritkábban, a lányom naponta használja. Nem ragad, nem zsíros, puha, hidratált lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 22.

virike9

2012. október 3.

szeretem ezt a terméket, mert nem sikerült pont az ízlésemnek megfelelőnek az illata sem az "íze" ezért nincs az a függőség, hogy 5 percenként kenegetném magam, így tényleg jó arra, hogy egy normális ajakápoló funkciót töltsön be! Nekem bevált : ) nem sokszor szárad ki a szám, szóval nálam nincs kitéve extrém körülményeknek, csak télen használom és így elég hosszú ideig kitart, de tényleg kicsit borsos az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Evie

2012. június 4.

Igazából tényleg nem tart sokáig,én is emiatt vonok le pontot. De a labellonál nálam jobban bevált, ellenben van,ami ennél sokkal jobban (Neutrogena). Hamar fogy, mert sokszor kell felkennem. Az SPF 15 miatt plusz pont, mert síeléshez vettem. Ellenben a Neutrogena 1000x jobb és olcsóbb is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

mokojka

2012. április 10.

Gyenge,mint a harmat.Használata után még szárazabb a szám,mint előtte!És az íze sem tetszik,egy idő után torokkaparóvá válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate