Nude by Nature

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   online külföldről

Természetes összetételű tus a gyönyörű tekintetért.

Termékeik nem tartalmaz talkumot, parabéneket, sziloxánokat, szulfátokat, ftalátokat, PEG-eket, szilikonokat, triclosant, phenoxyethanolt.

Elérhető színek: fekete, barna.

Nancika

2016. december 27.

Nagyon ritkán szoktam tussal kihúzni a szemem, mert nálam a hétköznapi smink kimerül abban, hogy alaposan alapozok, kontúrozok, kirúzsozom a számat és extra nagy pillákat varázslok magamnak jó pár percnyi ügyködéssel. Mivel ritkábban húzom ki a szemem tussal, így sajnos sokkal hosszabb és pepecselősebb, mint bármi más. Viszont régebben, az egyetemi éveim alatt szinte minden nap kihúztam tussal a szemem, és nagyon jól ráállt már a kezem egy idő után, úgyhogy arra jutottam, hogy visszaszerzem ezt a tudományomat. Először arra jutottam, hogy a gyakorláshoz nem kell egy drága darabot pazarolni, úgyhogy vettem egy Alverdét, amit végül nem használtam, mert tragédia volt. Aztán úgy döntöttem, hogy beruházok ebbe. Istenem, milyen jó döntés volt! Annyira szépen fest, tartós és jóminőségű, hogy szinte gyakorlás nélkül újra tudtam szépen tusvonalat húzni. Egész nap szépen tart (még esőben is), könnyű használni - és valljuk be: gyönyörű a csomagolása és az összetétele.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Antioxidánsok: Syzygium Luehmannii Fruit Extract, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.